Yüzünüze lazer epilasyon yaptırırken dikkat edin

Özellikle Biz kadınlar istemediğimiz tüylerden kurtulmak için vücudumuzun birçok bölgesine lazer epilasyon uygulaması yaptırırız.

Bu uygulamalar koltuk altı ve bikini bölgesi için yaptırılırken kimi zamansa yüzümüzde çıkan istenmeyen tüylerden kurtulabilmek için yüzümüzde kaşlarımızı veya dudak üstü bölgemize lazer epilasyon uygulaması yaptırarak istediğimizi Bozan tüylerden kurtulmak isteriz.

Fakat özellikle yüz bölgesine lazer epilasyon uygulaması yaptırırken güvenilir bir yerde uygulama yaptırmaya dikkat etmeliyiz…

 

Güzelleşmek için lazer epilasyon yaptırırken kötü sonuçlar yaşayabiliriz

yuze-lazer-epilasyon-yaptirirken-dikkat-2

Lazer epilasyon özellikle Biz Kadınlar için eziyet olan ağda ve epilasyon cihazı kullanma derdimden bizi kurtararak kesin bir çözüm sunarak hayatımızı kolaylaştırıyor.

Koltuk altları bikini bölgesi bacaklar kollar ve karın gibi bölgelerde lazer epilasyon uygulamaları ile istenmeyen tüylerden kurtulabilmeniz yanı sıra yüzde bulunan dudak üstü çene Kaş ortası favori bölgesi ve kaşlar gibi birçok bölgede lazer epilasyon uygulaması yapılabilmekte.

Fakat özellikle dudak kenarlarına yapılan lazer epilasyon uygulamalarının güvenilir yerlerde güvenilir kişiler tarafından yapılması zorunluluğu söz konusu. Eğer lazer epilasyon dudak bölgesi çevresine Yanlış şekilde uygulanırsa siyah lekeler oluşturarak tüm illerden kurtularak estetiğe kavuşmak isterken farklı estetik bir Kusura neden olabiliyor…

 

Mutlaka güvenilir yerlerde lazer epilasyon uygulaması yaptırın

Bu durum cilde zarar vererek pigmentleri bozması nedeniyle alıcı bir sorun haline dönüşerek dudak Çevrenizde siyah lekeler oluşmasına ve bu lekelerin ömür boyu hayatınızda yer almasına neden olabilir.

Dolayısıyla özellikle yüz bölgesinde yaptıracağınız lazer epilasyon uygulamaları ve güvenilir kurumlarda ve estetik uzmanları tarafından yapılıyor olmasına dikkat etmelisiniz.

Istenmeyen tüyler ile mücadele etmek amacıyla gittiğiniz konusunda Yetkin olmayan kurumlarda ve kişiler tarafından yapılan lazer epilasyon müdahalesi hem sağlığınız açısından sakıncalı olabilir hem de daha büyük estetik kaygılar oluşturacak sorunlara yol açabilir…

 

Güzellik uzmanının Tavsiyelerine mutlaka uyun

Lazer Epilasyon nerede ise cildin tüm bölgelerinde uygulanabilmektedir. Fakat Lazer epilasyonun uygulanabilmesi için belirli bir süre güneşe maruz kalarak bronz ulaşılmamış olması veya lazer epilasyon uygulamasından sonra bir süre güneşe maruz kalınmaması bazı cilt uygulamalarının yapılmaması gibi gereklilikler söz konusudur.

Bu gereklilikler yerine getirilmediği zaman bölgelerde kararmalar lekeler oluşabilmektedir ve bu durum bir estetik sorunundan kurtulmak isterken farklı bir estetik problemine neden olarak canımızı sıkabilir.

Konusunda uzman olan estetik uzmanı da lazer epilasyon öncesi yapmanız gerekenleri mutlaka sorun ve o şekilde uygulama yaptırın Ayrıca lazer epilasyon uygulamasından sonra yapılması gerekenleri de lütfen harfiyen uygulayarak olumsuz sonuç ihtimalini en aza indirin.

GÜZELLİK İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARIMIZI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

Mutlu günler diliyoruz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.