Yeni Sosyal Medya Akımı Yaşlandıran Uygulamalar

Her gün yeni bir sosyal medya akımı ve paylaşım şekli yaşamımıza dahil oluyor. Bunların en sonuncusu Instagramda son günlerde karşımıza çıkan kişilerin olduklarından daha yaş almış hallerini göstermesi ile gündemimize oturdu. Bir çok ünlünün yaşlanmış hallerini paylaşmaya başlaması ile de çığ gibi büyümekte …

Reklam

Instagramda Yaşlandıran Fotoğraf Nasıl Paylaşılıyor

yeni-moda-yaslandirma-uygulamalari-2-cardi-b-faceapp

Amerikalı Rap şarkıcısı Cardy B.’nin yaptığı paylaşım gibi sosyal medya da bir çok yaşlandırılmış ünlü mevcut. Eskiden bu tarz resim oynamaları yapmak için Photoshop gibi kullanması uzmanlık isteyen  uygulamalar kullanılırken günümüzde uygulama geliştiricileri sayesinde dakikalar hatta saniyeler içinde fotoğraf düzenleyebiliyorsunuz.

Instagramda veya Facebook gibi istediğiniz diğer bir platformda yaşlı halinizi paylaşmak istiyorsanız bunun için telefonunuza yada tabletiniz’e ücretli veya ücretsiz aplikasyon yüklemeniz yeterli .

Bir çok uygulama mevcut fakat bu konuda başarılı olarak gördüğümüz Google Play Stordan yada Appstore dan Edinebileceğiniz 2 uygulama ( aplikasyon ) var

En iyi Cep Telefonu Yaşlandırma Aplikasyonu Hangisi  ?

yeni-moda-yaslandirma-uygulamalari-1-neler

Facebook, instagram gibi sosyal medya kanalları ile entegre bir çok uygulama mevcut. SnapChat de basit versiyonlar sunmuş fakat aralarında en iyi yüz yaşlandırma uygulaması “FaceApp” .

Uygulama yaklaşık 10 mb boyutunda.telefona saniyeler içinde iniyor ve üzerinde gençleştirme ve yaşlandırma seçenekleri ücretsiz olarak geliyor. Diğer değişiklikleri yapmak için ücret ödeyerek satın almanız gerekli. Fakat ücretsiz olarak gelen yaşlandırma seçeneği zaten çok başarılı.

Bunun yanı sıra sadece yaşlandırma yapan Oldic adlı program da gayet başarılı .  Fakat yaptığınız her hareketin ardından o kadar çok reklam geliyor ki açıkçası  yılıyorsunuz. Dolayısı ile en iyi uygulama bizce faceapp.

 

Faceapp Nasıl Kullanılır ?

yeni-moda-yaslandirma-uygulamalari-faceapp-nasil-kullanilir-rihanna

Faceapp Uygulamasını Kullanmak Çok Kolay. Önce Appstore yada Google Playdan Faceapp uygulamasını  indirin ve uygulamayı açın.

  • Uygulamanın Telefon galerisinden mi Facebooldan mı fotoğrafınızı seçmesini yada yeni fotoğraf mı çekmesini istiyorsanız ona dokunun.

  • Faceapp uygulamasının fotoğraflarınıza erişmesi yada fotoğrafınızı çekebilmesi için önce uygulamaya izin vermeniz gerekiyor.

 

  • Uygulamaya izin ver dediğinizde telefonunuza bir pencere açılıyor ve tekrar izin veri tıklamanız gerekiyor. Eğer sürekli olarak izin vermek istemiyorsanız Tekrar sorma kutucuğunu işaretlemeyin. Fakat sürekli sormasın diyorsanız tekrar sorma kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.

  • Uygulamanın altında seçtiğiniz fotoğrafa hangi uygulamayı yapmasını istiyorsanız onu seçin. Şu an moda yaşlı olduğu için onu işaretleyin. Saniyeler içinde fotoğrafınız bir kaç on yıl yaşlanacak 🙂

  • Uygulaya dokunun

  • Facebook, Instagram yada WhatsApp nerede paylaşmak istiyorsanız orada paylaşabilirsiniz yada screenshot alarak telefonunuzda düzenleyip dilediğiniz yerde galerinizden seçerek paylaşabilirsiniz.

Ünlülerin Faceapp ile yaşlanmış halleri

ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Güzel günler dileriz.

 

 

 

 

 

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.