Yanlış İlişki, duygusu

Biz Kadınlar doludizgin ilişkiler yaşamak isteyen ve karşımızdaki erkeğe kendimizi teslim etmek duygusu ile yoğrulan varlıklarız…

 

Bu duygu kimi zaman ayaklarımızı yerden Keser muhteşem bir ilişki ile sonuçlanır. Kimi zamansa ilişkinin daha ilk zamanlarında içimize huzursuzluk veren bir yanlış ilişki duygusu yerleşiverir.

Huzursuzluk ve  yanlış ilişki, duygusuna direnme

Yanlış İlişki, Duygusu
Yanlış İlişki, Duygusu

İlk anlarda aynen tüm insanlarda olduğu gibi görsel beğeniyle yola çıkar daha sonra yavaş yavaş karşımızdaki erkekle biraz daha vakit geçirdikten sonra birbirimizi tanımaya ve ilişkinin dinamiklerin oluşturmak için tanımlamaya başlarız.

İşte bu dönem başladığında sevgimizi ya giderek büyür ya da belirgin biçimde gördüğümüz yapısal ayrılıklar küçük küçük huzursuzluk sinyalleri vererek bizleri uyarır.

Bu dönem içerisinde ilişkinin var olması için direnç gösteren bir tarafımız bitirmek isteyen diğer tarafımızın uyarılarına pek de kulak asmamaya gayret eder…

 

yanlis-iliski-duygusu-kotu-degil-farkli

Yanlış ilişki duygusundan nasıl kurtulunur

Öncelikle Bizden önceki nesillerin yaptığı hatalardan bahsetmek istiyoruz.

Bizden önceki Türk kadınları geleneksel Türk ailevi yapısı gereği flört etme çıkma gibi olgular konusunda çok kısıtlı imkanlara sahiplerdi. Bir iki erkekle görüşmenin ardından Eğer evlilik yoluna girmezlerse kendilerine kötü gözle bakılacak kaygısı ile çoğu zaman karşılarına çıkan ve flört etmek durumunda kaldıkları erkeklerle kısa zamanda evlilik yoluna girerlerdi.

Daha sonra ise çok kısa zamanda yanlış seçim yaptıkları duygusu içerisine girerek hatayı başka bir hatayla örtünmek refleksi göstererek bir an önce çocuk sahibi olarak anne rolüne bölünmeyi tercih ederlerdi. Çoğu zaman karşındaki erkeği değiştiririm ruhu ile yapılan bu çocuklar büyürken bu Kadınlar kadın olduğumuza unutur annelik rolüyle Tabiri caizse yok olup giderler di.

ERKEĞİ DEĞİŞTİRİRİM YANILGISI YAZIMIZI OKUMANIZI ÖNERİYORUZ.TIKLA OKU

Şu anda içerisinde yaşadığımız modern dünyada ise insanların birbirlerine birçok farklı sosyal ortamda tanıma olanağı var.

Çok doğal olarak karşınızdaki erkeğin bizlere gönderdiği fiziksel sinyallerden etkilenip onunla bir ilişki yaşamak konusunda yol almaya hızlıca başlaya bildiğimiz gibi kısa zamanda bizlerin karakter yapısına uygun olmayan karakter yapısındaki erkekleri tanımlayabiliriz…

 

İçindeki sese kulak ver, Seni uyarıyor !
yanlis-iliski-duygusu-hislerinize-guvenmeyi-ogrenin-nedenini-bulun

Öncelikle belirtmek istediğimiz en önemli konu karşınızdaki erkeğin kötü olmasa bile sizin karakter yapınıza uygun olmayabileceği gerçeğidir. Kısaca adam kötü değil sadece sizin ilişki yaşamak istediğiniz dinamiklere uygun olmayabilir.Burada kendi ilişki yapısına hakim olduğu konusunda emin olan kadınlar erkeği değiştirebilecek geri veyahut da ilişkiyi yönlendirebileceğim yanılgısına düşerler.Bunun nedeni içindeki Olgun ve ne istediğini bilen kadının yanılmış olabileceğini kabullenmeme duygusudur.Bu durumda ya bu ilişkiyi sürükleme refleksi gösteririz ya da vazgeçmeyi seçeriz.

Sonuç, Eğer ilişkiler mutlu olmak için ise genellikle karşısındaki kişiye Güven duymayan Ve karşısındaki kişi tarafından Güven duyulmayan bir ilişki biçimine yol açarak sağlıksız bir ilişki dinamiğinin oluşmasına ve mutsuzluk duygusuna sürüklenmek olur.

Ne yaşadığımızı bildiğiniz sürece ise içinde bulunduğumuz ilişkinin yapısı Her ne olursa olsun sizi üzme ihtimali yok denecek kadar azdır…

 

Yanlış ilişki hayatın sonu değil bir deneyimdir

Yanlış ilişki yaşamış olmaktan dolayı kendimizi suçlamanın bir yenilgi yaşadığımızı veya Mutlu olamayacağımızı düşünmenin hiçbir faydası yoktur Ayrıca Doğru da değildir.Nihayet hayat deneyimlerle dolu. İçerisinde birçok insanın hata olarak nitelendirdiği Fakat aslında yaşamı oluşturan parçalar çok önemlidir.

Eğer geçmişte yaptığımız hatalı seçimleri çok fazla düşünüyor ve bunlardan sürekli olarak pişman oluyorsanız bu karşımızdaki erkek ile ilgili değil kendi Duygun uzun Yapı taşlarını yanlış oluşturduğunuz için içerisinden çıkamadığınız bir duygudur.Nihayetinde Sevgi tanımayı gerektirir tanıdığınızı İddia ettirdiniz kişinin davranış biçiminden rahatsız oluyorsanız ve bu sizi üzüyorsa bu ya karşınızdaki kişiyi gerçekten sevmediğiniz ya da içinizde oluşturduğunuz Sevgi duygusunun gerçek olmadığını ifade eder.

Unutmayın Hayata bir kere geliyorsunuz ve mutlu olmak için yaşıyorsunuz.

İLİŞKİLER İLE İLGİLİ DİĞER ÖNE ÇIKAN TAVSİYELERİ OKUMAK İÇİN HEMEN TIKLA

veya

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Mutlu ilişkiler mutlu olduğu bir ömür dileriz

Bu sayfada arananlar:

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.