Vatan Şaşmaz cinayetinde Nihat Doğan’ın iddiası

27 Ağustos 017 yılında İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Conrad otelden gelen silah sesleri ile Türkiye’nin gündemine oturan Vatan Şaşmaz cinayeti ile ilgili yeni iddialar ortaya çıkmaya başladı. En son iddia Nihat doğan dan geldi.

Vatan Şaşmaz Filiz Aker cinayetinde Nihat Doğan’ın iddiası

Türkiye televizyonlarının ünlü sunucusu Vatan Şaşmaz’ın eski sevgilisi olduğu iddia edilen Filiz Aker tarafından öldürülmesi ve ardından kendini öldürmesi ile biten trajik olayın perde arkası ile ilgili yeni iddialar ortaya atılıyor.

Reklam

Türk televizyonlarından Beyaz TV de Magazin programında yer alan şarkıcı Nihat Doğan’ın iddiasına göre kendisine Vatan Şaşmaz cinayeti ile ilgili önemli bilgiler geldiğine ve kasım ayı sonuna kadar bu iddiaların belgelerin eline ulaşması ile birlikte sansasyonel açıklamalarda bulunacağını belirtti.

 

 

 

Daha önce medyada yer alan bilgilere göre her iki tarafında farklı iddiaları söz konusuydu.

Bir Filiz Aker in Vatan Şaşmaz la ilişki yaşadığı ve Vatan Şaşmaz’ın başka birisi ile yaptığı evliliği hazmedemediğini ve saplantılı bir durumda olduğunu belirtirken

Diğer bir iddiada Filiz Aker’in Vatan Şaşmaz’a yüksek miktarlarda para verdiğini ve bu durumdan dolayı zor duruma düştüğünü belirtiyordu.

 

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAYI UNUTMAYIN, HEMEN TIKLAYIN

https://www.sihirlikadin.com/astroloji/gunluk-burc-yorumlari/

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.