Uraz Kaygılaroğlu babalık hissini anlattı

Son yıllarda televizyonların aranan ismi haline gelen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu Baba olduğumdan beri hissettiği duyguları bir bebek dergisi ile paylaştı…

Babalar günü için objektif karşısına geçti…

 

Uraz Kaygılaroğlu ; Kızımı gördüğüm an koptum

Bir bebekler dizisinin çekimleri için kamera karşısına geçen ve kızı ile birlikte Babalar Günü öncesinde poz veren Uraz Kaygılaroğlu kızı doğduğu an koptuğunu belirtti.

4 yaşında babasını kaybeden Uras bunun kendisine çok etkilediğini ve her özel anında burun boşluğunu hissettiğini” kızımın Babam her önemli anında oradaydı demesini isterim” sözleriyle gösterdi…

 

“Monalisa gibiydim, hem gülüp hem ağlıyordum”

Uras Kaygılaroğlu aynı zamanda kızı Ada’yı ilk gördüğünde hissettiği mutluluk duygusunu; “Kızım Ada’yı ilk gördüğümde Monalisa resmi gibiydim. Bir gülüp bir ağlıuordum” şeklinde ifade etti.

Uraz Kaygılaroğlu nun eşi ve kızının annesi olan Melis Kaygılaroğlu ise kızı adanın doğumu ile hissettiği duyguları ;“Müthiş bir kavuşma anıydı. Uzun saatlerin ardından bebeğimi gördüğüm anda yaşadığım rahatlık, onu göğüsüme koyar koymaz susması, parmaklarını yüzüme sürdüğü ilk an aklımdan çıkmayacak” şeklinde anlattı.

Mutlu çifte bebekleri adı ile birlikte sağlıklı uzun ve mutlu bir ömür diliyoruz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Güzel günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.