Ünlü Sanatçı Öykü Gürman Tiyatro Sahnesinde

 

İkiz Kardeşi Berk Gürman ile birlikte Evlerinin önü Boyalı Direk şarkısı ile tanıdığımız Güzel Sanatçı Öykü Gürman, yaptığı başarılı albümler oynadığı televizyon dizisinin ardından müzik çalışmalarına devam ederken, Tiyatro sahnesinde de boy gösteriyor.

unlu-sanatci-oyku-gurman-tiyatro-sahnesinde

Geçtiğimiz günlerde Kardeşi Berk Gürman‘ın Ubuntu isimli albümündek 2 şarkıya  muhteşem sesi ile eşlik eden Öykü Gürman Bu sefer Asena Ongan‘ın eşlik ettiği 2 kişilik oyunda sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

unlu-sanatci-oyku-gurman-tiyatro-sahnesinde-Furuzan-Asena-Ongan

2 Nisan 2017 Pazar günü prömiyer ( İlk Gösterim ) yapacak olan “Plastik Aşklar” oyunu ile Asena Ongan ile birlikte 2 kişilik oyunda yer alacak olan Öykü Gürman, günümüz aşklarının trajikomik durumuna biraz güldüren bir bakış açısı ile seyircilerin karşısına çıkacak.

İstanbul  Trump Kültür ve Gösteri Merkezi nde yer alan Cef Tiyatro’da sahne alacak olan,  Ali Cüneyd Kılcıoğlu‘nun yazdığı , Burak Karaman‘ ın yönettiği Plastik Aşklar tiyatro Oyunu  2 Nisan 2017 Pazar Günü saat 20.30 da Prömiyer yapıyor.

Plastik aşklar oyununun Biletlerine Biletix ve sahne gişelerinden ulaşabilirsiniz

 

Kendisini Sihirlikadın sitesi olarak yakından takip ediyor ve sanat aşığı olan Kadın Sanatçı Öykü Gürmanı bunun gibi projelerde daha fazla görmek istiyoruz.

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.