Tunik Altına Ne Giyilir

Son zamanların en çok tercih edilen kıyafetlerinden biri de tuniklerdir diyebiliriz. Her tarza hitap edebiliyor olması tuniklerin tercih sebebi olmasının başında geliyor. Her dolapta en az bir tane tunik olunca zor zamanların kurtarıcısı haline geliyor.

Reklam

Her kadın girdiği ortamda gerek tarzıyla gerekse kombini ile dikkat çekmek ister. Yeni moda tunikler her şeyle kolayca kombin olabilmeleri nedeniyle çok tercih ediliyorlar.

 

Tunikle Nasıl Kombin Yapılır?

tunigin-altina-ne-giyilir-2

Tunikler önceden sadece tesettürlü kadınların tercihiyken günümüzde yeni tarz farklı kalınlıkta ve türde kumaşlardan farklı desen ,kesim ve boylarda  tunikler her kesimden kadının tercihi olabiliyor.

En çok tercih edilen kombin şekli tunik ve pantolon şeklinde oluyor. Hem kot pantolon hem de kumaş pantolonlarla rahatça kombin edilebilen tunikler günlük hayatta olduğu kadar özel günlerde ve davetlerde de tercih ediliyor.

Farklı türlerde üretilen tunik gömlekler gibi  farklı şekillerde ve çeşitli kumaşlarda da karşımıza sıkça çıkmakta. Tunikler , günlük hayatta spor bir pantolonla kullanıldığında gün içerisinde daha rahat olmanıza da olanak sağlıyor.

 

Özel Bir Davette Tunik Kombini Nasıl Yapılır?

tunigin-altina-ne-giyilir-3

Günlük hayatta olduğu kadar davetlerde de tunikle kombinlere çok sık rastlayabiliyoruz.

Nasıl bir kombin yapacağımıza karar vermek için gideceğimiz ortamı göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Şık bir davete gidilecekse tunik ile veya tunik gömlek ile birlikte klasik bir kumaş pantolon tercih edilebilir.

Veya bacaklarınıza yapışan türde deri streç pantolon yada deri görünümlü parlak yapıda ki taytlar kullanabilirsiniz.

Şık bir topuklu ayakkabı ve abiye çanta ile kombin ettiğiniz tuniğinizle hem rahat hem de özenli bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

İş Görüşmesine Giderken Tunik Giyilir mi?

tunigin-altina-ne-giyilir-5

Her ortamda tercih edebileceğiniz tunikler iş görüşmesine giderken de elinizi ilk attığınız parçalardan biri olabilir.

Çünkü iş görüşmesine giderken dış görünüşünüze özen göstermiş olmanız o işi ne kadar istediğinizi gösterir ve bu da sizi bir adım öne taşır. Bu durumda görüşmeye giderken yapacağınız kombin son derece özenli ve klasik olmalıdır. Tunikle birlikte kumaş pantolon ve stiletto bir ayakkabı kullanmanız iş görüşmesi açısından uygun bir kombin olabilir.

Yapacağınız sade bir makyaj ile bu kombini tamamlayarak ilk görüşmeden kendinizi gösterebilirsiniz.

 

Sosyal Yaşamda Tunik Nasıl giyilir ?

tunigin-altina-ne-giyilir-7

Tunikler farklı desenlerde ve farklı kumaşlarla üretildiğinden dolayı sosyal yaşam içerisinde de giyilebilmektedir.

Hem yaz hem kış aylarında tuniğinizin boyuna kesimine ve rengine göre altına kot pantalon, uygun renkte veya sürton renkte bir tayt yada  şort ile giyebilirsiniz. Hatta uzun önü kapalı bir tuniği altına herhangi bir şey giymeden de kullanabilirsiniz. Altınıza herhangi bir şey giymeyeceğiniz türde olan tunikler genellikle kot tunikler olarak öne çıkmakta

 

Deniz Kenarı Tunikleri Nasıl Olmalı

tunigin-altina-ne-giyilir-4

Tunikler yaşamın her alanında giyilebilecek şekilde üretilmekte.

Sahilde de pareo yerine tunik kullanımı her geçen yıl artmakta. Sahilde mayo renginiz ile uyumlu aynı tonlrda bir tunik giyebileceğiniz .

Beyaz gibi her renkle uyumlu bir tunik seçebilirsiniz. veya sürton yaparak farklı bir renk tuniği rahatlıkla  de kullanabilirsiniz.

Tunikler her ortamda tercih edilebilen kıyafetler olduklarından dolayı son zamanlarda fiyatlarında da değişen miktarlarda artış görülüyor. Sevilen markaların tuniklerini tercih edecekseniz, bu markaların sezon sonu indirimlerini ya da kampanyalarını takip ederek daha uygun fiyatlara şık tunikler bulabilirsiniz.

DİĞER KADIN MODA BİLGİLERİNİ OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Güzel günler diiyoruz

 

 

 

 

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.