Tuğba Altıntop Eski Kocası Rafet El Romanın, Sahte İmza Attığını Açıkladı

2000 li yıllarda hayatımıza sorma neden Leyla gibi parçalarla giren ve bir süre sonra manken Tuğba Altıntopla evlilik yapan ve bir süre sonra boşanan Rafet EL Roman hakkında eski eşi tarafından sarsıcı bir iddia ortaya atıldı…

 

Tuğba: “Eski Eşim , Rafet El Roman imzamı taklit edip sahtecilik yaptı…”

tugba-altintop-eski-kocasi-rafet-el-romanin-sahte-imza-attigini-acikladi-2

2000 li yıllarda Rafet El roman ile evlilik yapan 2 çocuk sahibi olan ve tartışmalar eşliğinde boşanan Tuğba Altıntop, eski kocası Rafet El Roman’ı, ortak olarak kurdukları şirkette imzasını taklit ederek usulsüz işlem yaptığını iddia etti.

Tuğba Altıntop, daha sonra eski eşine kıyamayıp şikayetini geri çektmiş…

RAFET EL ROMAN, TUĞBA ALTINTOP’A BİLGİ VERMEMİŞ

Manken,  Tuğba Altıntop, geçtiğimiz günlerde söz konusu olan ve Rafet el Romanın imzasını taklit ettiğini söylediği konu hakkında savcılığa başvurmuş. Rafet El Roman’la birlikte Rer Müzik Yapım isimli bir şirket kurduklarını belirten ve, eski kocasının bir süre sonra Rafet El Roman’ın imzasını taklit ederek önemli kararlar aldığını ve bu konuda resmi bazı evrakları imzaladığını ve bundan kendisini haberdar etmediğini belirtti.

 

ALTINTOP ZARARA UĞRAMAMIŞ

Savcılık, Tuğba Altıntop’un başvurusu üzerine “özel belgede sahtecilik” suçlamasıyla soruşturma başlattı. Ancak Altıntop tekrar savcılığa giderek Roman’la aralarındaki sorunu çözdüklerini maddi herhangi  bir zarara uğramadığını belirterek şikayetinden vazgeçtiğini açıkladı.

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Güzel günler dileriz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.