Taksim İlkyardım Hastanesi’nde Büyük Yangın

Taksim İlkyardım da Yangın Çıktı

Eskiden Taksim Gümüşsuyunda bulunan Taksim İlk Yardım Hastanesi Gaziosmanpaşa ilçesinde hizmet vermekteydi. Hastanede çıkan nedeni bilinmeyen bir yangın sonucunda yoğun bakım haricinde bütün hastaneye feci şekilde yandı…

İtfaiyeler ve ambulanslar hemen müdahale etti Hastane içerisinde bulunan Çalışanlar ve halihazırda hastanedeki hastalar süratle tahliye edildi.

Taksim ilk Yardım Hastanesindeki Yangında Can kaybı yok

Taksim İlkyardım Hastanesi’nde çıkan ve hem görenleri hem de içerisindeki insanları dehşete düşüren feci yangında şans eseri hiç bir can kaybı yaşanmazken hastanenin tamamının yanma görüntüleri korkutucuydu.

Yoğun bakım haricindeki bütün hastanenin yandığı belirtilirken yangının hızla yayılmasının da dikkat çekici olduğunu gözlemlendi.

Şans eseri çıkan bu büyük yangın sonucu can kaybı olmazken hastanede çok büyük maddi kayıp olduğu belirtilmekte.

Hastanede halihazırda tedavi olmak için bulunan hastaların ve yangından olumsuz etkilenen lerin çevre hastanelere ambulanslar ile götürüldüğü bilgisi verildi.

Vali Vasip Şahin açıklama Yaptı

Taksim İlk Yardım Hastanesi’ne kısa sürede ulaşan İstanbul Valisi vasip Şahin gerekli bilgileri yetkililerden almasının ardından açıklama yaptı.

Vasip Şahin yaptığı açıklamada yangını itfaiyeler tarafından kontrol altına alındığını, Duman’dan olumsuz etkilenen hastalar ve çalışanlar olduğunu can kaybı olmadığınıbu durumun mutluluk verici olduğunu maddi hasarın çok büyük olduğunu ve yangının çıkma nedeni ile ilgili araştırmaların devam ettiğini bu araştırmalar sona ermeden herhangi bir bilgi verilemeyeceğini Henüz bu elim olayın çok yeni olduğunu belirtti.

Feci yangına yakından şahit olan hastane çalışanları ve hastane içinde bulunan hastalara geçmiş olsun diyoruz.

İyi günler diliyoruz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.