Son dakika ! Twitter bağlantısı kesildi !

Twitter erişimi kapandı !

Reklam

Bugün saat 11 (23.00) civarında Twitter’a erişim durdu…
Twitter Çöktü mü yoksa erişim engellendi Mi

Kullanıcıların Twitter’a bağlan ama masayı sonucunda diğer sosyal medya ağlarında Twitter Çöktü mü yoksa siyasi nedenlerle erişim engellenmesi mi yaşanıyor sorusu gündeme geldi.

Yaklaşık 20 dakika civarında süren kesinti sonucunda Türkiye sunucularından saat 23.15 civarlarında yeniden erişim sağlandı ve kullanıcılar Twitter’a bağlanabilme ye başladı.

Sunucuların yeniden çalışmaya başlamasının ardından Twitter akışları biraz yavaş gelsede yine de belli bir süre bekledikten sonra mobil cihazlardan erişim sağlanabilmektedir.

Gönderilen paylaşımlar Normalde bir iki saniyede yayına giderken yaklaşık 10-15 saniye sürdükten sonra yayına düşüyor Fakat artık Türkiye’den Twittera ulaşılabiliyor.

Twitter yetkililerinden s Yaşanan bu bağlantının lokal mi yoksa Global mi olduğu ile ilgili veya bağlantının aksama nedeni ile ilgili herhangi bir bilgi henüz verilmedi…

Benzer yazılar

Bir yorum var: “Son dakika ! Twitter bağlantısı kesildi !

  1. Gerçekten de twitter tam bir sorun haline geldi. Hükümetin özel haberleşme (yerli whatsapp) gibi sistemlere yönelmesi, twitter üzerinde yoğun takip yapması Türkiye’yi Çin’e benzetmeye çalışmak mı bilemedim… Devamlı twitter ve facebook bloklaması yakışmıyor bu ülkeye.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.