Sihirli Kadın Kitabı

Yaklaşık 10 yıldır yayın hayatına devam eden sihirli kadın sitesi yazarları olarak okumuş olduğumuz sitemiz ile aynı adda olan Kevser Demet tarafından kaleme alınan “Sihirli kadın” kitabını sizler için inceledik…

 

Reklam

“Sihirli kadın” kitabını hem kadınlar hem de erkekler okumalı

2013 yılında yayınladığı ilk kitabı olan “Ben meselesi” adlı kştabının ardından Kevser Demet kendi hayatında rolünü oynadığı kişiyi alışıla gelmişin dışında bir dille anlatan “sihirli kadın” kitabı aslında bir Roman’dan ziyade kişinin kendi içindeki gücü bulması doğrultusunda yardımcı olan bir kişisel gelişim kitabı.

Sihirli kadın kitabı ile ilgili en belirgin özelliklerden biri kişinin kendi özümde sahip olduğu yüksek potansiyelli yeteneklerini ve gücünü açığa çıkartmayı hedefliyor olması ve bunu Kevser demedim kendi yaşam tesettür den oluşan hikayelendirme biçimi ile ele alıyor olması. Mutlaka okunması gerekenler arasında olmasını önerdiğimiz kitapta psikolojik anlamda belli Zorlu süreçler içerisinde geçen bir kadının kendi iç gücü ile olumsuzluklar ile mücadele etme ve potansiyelinin nasıl açığa çıkardığını çocukluk hikâyesinden başlayarak eli alışını gözlemliyoruz.

Dünya Kadınlar Günü özelinde Bu kitabı bütün kadın kitapsever okuyucularımıza öneriyoruz fakat sadece kadınlar için değil erkekler açısından da bu kitabın aydınlatıcı bir yönü olduğunu da belirtmek istiyoruz…

 

SİHİRLİ KADIN KiTABI BİR SOLUKTA BİTİYOR

sihirli-kadin-kitabi-2-kevser-demet

Bir basımı 2018 yılının sonlarında çıkan 540 sayfalık olan bu Roman tadındaki kişisel gelişim kitabı bir solukta bitiyor ve okuyucuyu kendisine bağlayan adı gibi sihirli bir yanı var.

Bu hikayenin Kevser demetin gerçek yaşam hikayesi olması da biz kadınların hem gerçekleşen hikaye ederim Peki kadın rollerin gücüne daha fazla inanıp kendimizden bir parça bulmamız hem de Sürükleyici bir yapıya sahip olması sanıyoruz ki bu kitabın en sihirli yanları.

240 sayfalık bir kitaba kitap evlerinden veya internet sitesi üzerindeki e ticaret sitelerinden rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz…

 

Kevser Demir kimdir ?
sihirli-kadin-kitabi-3-kevser-demet-kimdir

Kevser Demet Özdemir Kahramanmaraş’ta 1979 yılında doğmuştur.

2013 yılında yayınlanan Ben Meselesi adlı kitapla okuyucularla İster gelişim ve parapsikoloji konusunda buluşan Kevser demedim sihirli kadın isimli kitabı 2. Eseri.

Daha önce çocuk oyunları yazarlığı yapan Kevser Demet evli ve çocuğu var.

Kitap ve oyun yazarlığı yanında televizyon dünyasına oyuncular sunan bir Cast Ajansı’nın sahibi.

Sevgili Kevser Demet’i Kaleme aldığı bu güzel kitap dolayısıyla tebrik ediyor aynı zamanda sitemizin isminde güzel bir kitap yayınladığı için kendisine Ayrıca bir kere daha teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

Mutlu günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.