Şeyma Subaşı’nın Kitabı “Sadece Şeyma” Sosyal Medyanın En Çok Konuşulanları Arasında

Eski kocası,  televizyon kanalı sahibi ve şovmen Acun Ilıcalı ile yaklaşık 2 yıl önce  (2017 ) yaptığı evlilik ile neredeyse her gün gündemde kalan Şeyma Subaşı çıkarttığı “Sadece Şeyma ” adlı kitabı ile yine gündeme oturmuş durumda.

Reklam

 

“Sadece Şeyma” kitabında Şeyma Subaşından İtiraflar

Yaptığı her hareket ile gündemde kalan Şeyma Subaşı Yayınlanan kitabında yaptığı itiraflar ile yine gündeme oturdu.

Şeyma Subaşı’nın Kitabı Hakkında Sosyal Medya Mesajı

seyma-subasinin-kitabi-iste-seyma-en-cok-konusulanlar-arasinda-3-sosyal-medya-mesaji

Sosyal Medya kanallarından kitabı ile ilgili paylaşımda bulunan Şeyma su Başı : “Arkadaşlar kitabı ben yazmadım çok başaralı editörlerimiz yazdı.Ben hayatımı onlara anlattım. Sonra editörlerimizin isimlerini söylerim. Çok sevgiler yolluyorum onlara. Sanırım yanlış anlaşılıyor ben edebiyatçıyım da demedim. Sizler benim hayatımı merak ediyordunuz. Profilime haftada 130 – 140 milyon kişi profilime bakıyordu yani Şeyma kitabı sizin sayenizde çıktı. Umarım kitabı beğenirsiniz yani ne diyeyim.” şeklinde açıklama yaptı…

 

Şeyma Subaşından Aşk İtirafları

seyma-subasinin-kitabi-iste-seyma-en-cok-konusulanlar-arasinda-2-ask-hayati

“Kimseye büyük bir aşkla, hayranlıkla bağlanmadım. Dışarıdan bakıldığında salak gibi görünüyorum, belki güzel belki de komik. Ama umurumda değil. Hayatımda kimsenin canını bilerek incitmek istemedim.”

Kitabında Duygusal yaşamına yer veren Şeyma Subaşı, hem Acun Ilıcalı ile biten evliliği hakkında hemde güncel aşk yaşamı ile ilgili duygularına yer verdi…

 

Şeyma Subaşının yeni Aşk’ı Guidi Senia Hakkında ki Kitap cümlesi

“İşte biri girdi hayatıma. Lüks ve kalabalık değil. Sadelik ve başbaşalık kalbimi doldurdu. Birbirimize iyi geliyoruz. Şimdi sevdiğim kişiyle elimizde cips, sadece konuşarak saatler geçiriyoruz. Buna şükrediyorum. Yaşadığım onca acıdan sonra sevdiğim kişi, karşısındaki kadının bir paket cipsle neden bu kadar mutlu olduğunu anlayamıyor…”
“Fırtınada alabora olmamaya çalışırken zengin, yakışıklı, ünlü bir sürü insan çevremde dolandı. Hiçbiri ilgimi çekmedi. Ta ki bir kişiye kadar. Sevildiğimi, aşık olunduğunu bilmek bir kadının en çok ihtiyacı olan şey. Romantik ve duygusal bir kadın olduğumu onunla keşfettim…”

Acun Ilıcalı İle biten Evliliği Hakkında Ne yazdı ?

“Yalnızdım. Fiziken ve psikolojik olarak çok yalnız. Keşke aynı yaşta olabilseydik diye dua ettiğim geceyi hatırlıyorum…”
“Hani her şeyin sonuna gelmiş gibi hissedersiniz ya. İşte tam o kara delik…”
“Badem gözlü kızım sayesinde o delikten çıktım. Bazı hatalara düşsek de sonunda özgür bıraktık birbirimizi. İyi ki de yapmışız.”

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

ve

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Güzel Günler dileriz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.