Serena Melek Kartı

Unutma ! Bolluk ve bereket kainatın her köşesindedir. Hiç Merak etme Tanrı yarattığı hiç bir canlıyı bereketsizlik ile cezalandırmaz. Buna inanırsan ihtiyacın olan berekete kolayca kavuşacaksın.

Melek Serena

Serena-melek-karti
serena-melek-karti

Yaratanın bereketin ta kendisi olduğunu bolluğun onun simgesi olduğunu asla unutma. Ve bu bereketi ve sahip olduğu çok ulu bir sevgi ile bizi yarattığını. Bizi çok sevdiğini asla aklından çıkartma ve bize kulak ver…

Reklam

Serena Bütünleştirici mesajı: Yüce Allah’ın bereketin kaynağı olduğunu sakın unutma. Sana ulaşmasını istediğini bereketli paranın önünü kesen, olmasına engel olan tek gücün sen olduğunu fark etmelisin.

Endişelerin ve zaman içerisinde sıkışmışlık hissin paraya ulaşman konusunda önünü kesiyor. İdeallerine ulaşabilmek için İhtiyacın olan maddiyatın ne zaman sana geleceğini bilmemek gelecek hiçbir yer olmadığı seçenek olmadığı duygusu bereketinin yollarını kesiyor. Yaptığım işte Veya ilerlediğin yolda huzurlu hareket edememene ve berekete ulaşamamana sebep oluyor. Haydi şimdi endişelerinden arınma zamanı.

Allah’ın sana bereketi nasıl ulaştıracağının yolunu ona bırak. O öyle mükemmel bir kurguyla seni berekete kavuşturacak ki o berekete sahip olduğun an onun kudretini bir kez daha anlayacaksın.Maddiyata ulaşmak konusunda endişelerinden sıyrıldığın an, bereketinin bolluğunun artması için yanında olduğumuzu çok belirgin işaretler ile hissedeceksin.

YENİ BİR DİLEK KARTI ÇEKMEK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLA

VEYA

HANGİ BURÇ ERKEĞİN NELERDEN HOŞLANDIĞINI ONU NASIL ETKİLEYEBİLECEĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLA

Mutluluk dileriz

 

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.