Selami Şahin’in kızı İrem Şahin Kemal Uçar ile görüntülendi

İrem Şahin Kemal Uçarla aynı arabada

Söz yazarı ve şarkıcı Selami Şahin’in kızı İrem Şahin bu gece yarısı sabaha karşı dizi oyuncusu Kemal Uçar ile birlikte polis çevirmesinde araç içerisinde görüntülendi…

Polis çevirmesinde durdurulan Selami Şahin’in kızı İrem Şahinin aracı gazetecilerin ilaçları ile aydınlanınca içeride Kemal Uçar’ın olduğu görüntülendi.

Fotoğraf makinesinin ilaçları patlayınca çok şaşırdılar

Polis çevirmesinde magazincilere yakalanan Kemal Uçar Bayram Şahin Etiler’de bir eğlence yerinde buluşup aat 4 civarında İrem Şahin’in kullandığı araçla Mekandan ayrıldılar Zincirlikuyu bölgesinde polis çevirmesinde durdurulan aracın yanına gelen muhabirlerini kendilerinden fotoğraflarını çekmesi ile şok oldular.

Kemal Uçar İrem Şahin’in abisinin arkadaşıymış

Fotoğraflarının çekilmesine çok sinirlenen İrem Şahin magazincilerin kendisine sorduğu sorulara ” O benim abim!” şeklinde yanıt verdi.

Size Etiler’de çorbacıda gördük şeklinde sorulan sorunun Üzerine de abim değil Ağabeyimin arkadaşı olduğu için ağabeyim dedim size şeklinde garip bir açıklama yapma ihtiyacı duyarak yoluna devam etti.

İrem Şahin le Kemal Uçar arasında hararetli bir konuşma gerçekleşmesinin ardından İrem Şahin aracı metrobüs durağında durdurdu emal içeri metrobüs durağında indirmek isteyen İrem Şahin kendisine yaklaşan Magazin muhabirlerine farkedince aracını yeniden sürmeye başlayarak uzaklaştı.

Güzel günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.