Sakalı Erkekleri Seksi Bulan Kadınlar dikkat !

Reklam

Etrafımızda farklı farklı şekillerde ve uzunlukta sakallı erkeklerin arttığını da gözlemleyebiliyoruz.Bizler saçımıza kıyafetimize özen gösterirken Erkekler moda konusunda artık saçlarının şekillerinden sonra en çok sakal modelleri ile takip etmekte. Özellikle erkeklerin yüz ve kafa şekillerine göre onlara ayrı bir karizma, yakışıklılık kattığını itiraf etmek gerekiyor.

 

Erkekler ve sakalları

Günümüzde moda olarak erkeklerin tercih ettiği uzun sakalı çoğunlukla çekici bulduğumuz doğru.

Nasıl bu kadar emin konuşuyoruz diye sorarsanız eğer gerçekten nefret ediyor olsak etrafımızda en ilkel insan türlerinden biri olan homosaphien ler yada son Osmanlı padişahları gibi etrafta dolaşmalarına izin vermez bir yolunu bulur kestirtirdik o sakalları! Öyle değil mi ?

Erkeklerin sakalları test edildi …

sakali-erkekleri-seksi-bulan-kadinlar-dikkat-umumi-tuvalet

Fakat yapılan bir araştırmanın sonuçları açıkçası bizleri çok endişelendirmekte ve açıkçası sihirlikadin.com sitesi kızları olarak gizli gizli gece eşlerimizin sevgililerimizin varsa sakallarına makas vurarak sabote etme ihtiyacı doğurduğunu itiraf etmeliyiz.

Bakın bu araştırma ne diyor ;

Sakallı sevgilinizi yada Kocanızı öperken bir daha düşünün !!!

Erkeklerin sakalları umumi tuvaletlerden daha pismiş !

Reklam

Sizleri tiksindirmek istemezdik ama uzman araştırmaları bu gerçeği su yüzüne çıkarmışa benziyor. Kısaca erkeklerin sürekli sakallarını temizlemeleri gerekiyor. Yoksa yanınızda bir umumi tuvalet ile dolaşıyor, bizleri her öptüklerinde umumi tuvalet klozetini öpüyor gibi oluyoruz.

 

Konu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayın (http://www.bayefendi.com/sakal-mi-tuvalet-mi/ )

İlişkiler ve aşk  hakkındaki diğer yazılarımız için HEMEN BURAYA TIKLAYIN.

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLATIN

Güzel günler

 

Benzer yazılar

Bir yorum var: “Sakallı Erkekleri Seksi Bulan Kadınlar dikkat !

  1. Çoğu erkek kadınların sakal konusunda ne düşündüğünü önemsemiyor. Çoğunun sakalı estetik değil. Sakalların çoğu korkutucu, tiksinç ve bazen komik. Ortalık hacivat karagöz gibi sakallı beylerle dolmuş. Traş olmak bu kadar mı zor. Sakal modası hijyeni yerlebir etmiş durumda. Sakal tıraşı pahalı geliyorsa ben karşılarım…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.