Rüzgar erkoçların kız kardeşi de ameliyat ile erkek olmuş…

Geçtiğimiz aylarda evlenen ve daha önce ameliyat ile erkek olan Nil Erkoçlar erkek adı ile Rüzgar Erkoçlar magazin dünyasında uzun süre manşetlerde yer almıştı…

 

Geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatı ile büyük ses getiren oyuncu Rüzgar erkoçların kız kardeşi Gül’ün de Rüzgar Erkoçlar gibi cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak erkek olduğu anlaşıldı.

İki kız kardeş artık iki erkek kardeş

ruzgar-erkoclarin-kardesi-de-ameliyat-ile-erkek-olmus-kiz-kardesler-artik-erkek-kardesler

Engin ve Sema Erkoçlar çiftinin 3 kızından biri olarak doğan Nil Erkoçlar 2013 senesinin şubat ayında cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak erkek olmuştu.

Geçtiğimiz aylarda bir düğünle Dünya evine giderek evlenen Rüzgar erkoçların kız kardeşlerinden diğeri olan Gül erkoçlar’ın da aynen Rüzgar Erkoçlar gibi cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olduğu ortaya çıktı…

 

Nil Erkoçlar dan (Rüzgar Erkoçlar) hemen sonra cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren Gül Erkoçlar erkek kimliği ile Adını değiştirdi ve yeni ismi Görkem Batu Erkoçlar oldu.

Böylece iki kız kardeş olarak dünyaya gelen Nil Erkoçlar ve Gül Erkoçlar hayatlarını iki erkek kardeş Rüzgar Erkoçlar ve Görkem Batu Erkoçlar olarak devam ettiriyor…

 

Rüzgar erkoçların düğününde Görkem Batu Erkoçlar erkek olarak fotoğraftaydı

ruzgar-erkoclarin-kardesi-de-ameliyat-ile-erkek-olmus-2

Oyunculuk hayatına güzel bir kadın olarak başlayan ve geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatı ile gündeme gelen ve Geçtiğimiz aylarda evlenen Rüzgar erkoçların düğünde kız kardeşi Gül’ün olmaması dikkat çekmişti.

Düğün Fotoğraflarında yer alan diğer genç erkeğin kimliği ile ilgili ise herhangi bir bilgi yoktu.

Fotoğraflarda yer alan erkeğin kadınken Nil Erkoçlar olan rüzgar erkoçlar’ın doğduğunda kız olan kardeşi Gül Erkoçlar olduğu ve Rüzgar Erkoçlar gibi cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak erkek olan Görkem Batu Erkoçlar olduğu anlaşıldı.

DİĞER ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Mutlu günler dileriz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.