Rüyadaki Bebeğin Anlamı Nedir ?

Rüyada Bebek Görmenin Anlamı Nedir ?

Rüyada bebek görmenin anlamı çok farklı anlamlara gelmektedir. Eğer kadınsanız ve zaten var olan çocuğunuzun bebekliğini görüyorsanız bu farklı bir anlamdadır bebeğiniz yok ve rüyanızda Sizin bir bebeğiniz olduğunu görüyorsanız bu farklı bir anlamdadır. Zaten hali hazırda mevcut bebek olan Çocuğunuzu rüyanızda görüyorsanız Bunların hepsi farklı farklı anlamlara gelmektedir…

Rüyada bebek görmenin manası nedir ?

Yukarıda belirttiğimiz gibi rüyada bebek görmenin bebeğin sizinle olan durumu ile çok ilişkisi vardır.

Genel anlamda bebeğin gülüyor Kahkahalar atıyor veyahutta ağlıyor olmasının farklı manaları mevcuttur. Eğer bebekkahkahalar atıyorsa şağıda belirtilen her durum için İçinizde olumlu bir duygu var arzularınız daha belirgin anlamına gelmektedir. Fakat rüyanızda gördüğünüz Bebek ağlıyor veya çok mutsuz görünüyorsa bu içinizdeki aşağıda belirttiğimiz konu başlıklarındaki temel konuda çok emin olmadığınız anlamına geliyor olabilir

  • Eğer kadınsanız ve rüyanızda halihazırda mevcut olan bebeğinizi görüyorsanız Bunun anlamı henüz emzirme ve lohusalık döneminde olduğunuz için psikolojik olarak Bebeğinize uyum sağlama sürecinde doğal olarak etkilendiğiniz anlamına gelmektedir zaten bu dönemde çok hassas olan ruh haliniz Bebeğinizin sürekli olarak beslenme ihtiyacı olduğu gibi su ile doludur bu tarz buraya görmeniz çok normaldir.
  • Eğer büyümüş olan Çocuğunuzu bebek halinde görüyorsanız; bu durum çocuğunuzun İlgiye ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz hissettiğiniz anlamına geliyor olabilir. Veya Çocuğunuz ile yeterince ilgilenemedinizi düşünüyor olabilir Ve bu durumdan içten içe vicdan azabı hissediyor olabilirsiniz.

Size tavsiyemiz kendisine arayın ve onunla çocukmuş gibi değil daha çok bir biriymiş gibi iletişim kurarak bir ihtiyacı olup olmadığını öğrenir yardımcı olmak konusunda teklifte bulunmanız olacaktır. Böylece hem gerçekten nasıl olduğunu öğrenmiş hem de bir ihtiyacı varsa bunu karşılayabilmek için fırsatınız olmuş olacaktır.

  • Eğer bebeğiniz yoksa rüyanızda bir bebeğiniz varmış gibi görüyorsanız bu durum çocuk istemek veya da istememek konusunda güçlü duygularınız olduğunu göstermektedir Muhtemelen doğurganlık dönemlerini yüksek olduğu bir süreç içerisinde olabilirsiniz Genellikle bu tarz rüyalar bebek isteyen Anne olmak isteyen kadınlarda adet dönemi öncesi veya sonrasında sıklıkla görülebilen rüyalardan biridir.

Size tavsiyemiz Eğer çevrenizde bebek sahibi olmanızı size Telkin eden aile büyükleriniz eşiniz veya arkadaşlarınız arsa bu konu ile ilgili zamana İhtiyacınız olduğunu söyleyerek konuyu iyice Düşünmeniz gerekliliğidir.

Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız ve konuyu Eşinize partnerinize söylemiyorsunuz bu konu ile ilgili duygularınızı dolambaçlı yollar seçmeden karşınızdaki kişi ile paylaşmanızı öneriyoruz…

Mutlu günler diliyorum

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.