Rüyada Trafik Kazası

Rüyada trafik kazası görmek nedir ?

Eğer rüyanızda trafik kazası görüyorsanız bunun anlamı kazayı kimin geçirdiğine göre farklılık göstermektedir…

Rüyada Siz trafik kazası geçiriyorsanız ne anlama gelir?

Rüyada Ben trafik kazası geçirdim ne anlama gelir diye soruyorsanız bu durum aslında son zamanlarda yaşadığımız olayların kontrolümüz dışında gelişiyor ve sizin olayları kendinizi güvende hissettirmeyecek boyutlarda oluruna bıraktığımız kontrol elden bıraktınız anlamına geliyor olabilir.

Bu durum size kendimize her an başınıza bir şey gelecekmiş ve kontrolümüz dışında gerçekleşecek miş gibi hissediyor olmanıza sebep olabilir.

Rüyamızda trafik kazası geçiren bir başkası ise bu ne anlama gelir

Rüyanızda sevdiğiniz bir insan trafik kazası geçiriyorsa Rüyamızda ölüyor olması durumu haricindeki koşullarda bu o kişinin hayatı ile ilgili endişe ettiğiniz onun içerisinde bulunduğu bazı durumlarda kontrolü kaybettiğini düşündüğünüz ve endişe duyduğunuz anlamına geliyor olabilir.

Rüyanızda Çok samimi olmadığınız bir insan trafik kazası geçiriyorsa bu durumda kendisinin hareket biçimini Tasvip etmediğiniz ve aslında kendi kafanızda kendiniz ile ilgili kat iyi doğrulara Sahip olduğunuz yanılgısı içerisinde Bulunduğunuz anlamına geliyor olabilir.

Size tavsiyemiz:

  • Rüyanızda trafik kazası geçiren kişi Sizsiniz mümkün olduğunca kontrolü kaybettiğiniz konular hakkında biraz daha basit sorular sorarak kendinize doğru cevapları vermeniz ve bu konular hakkında kendi yaşamınız ile ilgili kararları yavaş yavaş alarak uygulamaya başlamanız olacaktır Aksi takdirde alt benliğiniz kontrolü kaybettiğinizi biliyor ve hiçbir şey yapmadınız veyahutta kontrolsüz yaptınız hareketlerin size zarar verebileceğini farkında demektir.
  • Eğer sevdiğiniz bir insan trafik kazası geçiriyorsa ölmüyor olması kaydıyla ç bu durum kendisinin görmediğini düşündüğünüz bazı olumsuz durumlar içerisinde bulunuyor Ve siz ona Bunu söylemekten imtina ediyorsunuz demektir mümkün olduğunca uygun bir dille ona İçerisinde bulunduğu durumdan endişe ettiğiniz ve var olan kaygılarınız dan bahsetmemiz olacaktır.
  • Eğer trafik kazası geçiren kişi Çok samimi olmadığınız 1 insan veyahutta tanımadığınız bir insansa bu durum bazı şeylerden haddinden fazla Emin olduğunuz ve insanları yargılamak konusunda biraz sınırlarınızı aşağı bildiğiniz anlamına gelmektedir insanları yargılamak Tan ve her şeyin tam anlamıyla doğru bildiğinizi düşünmekten vazgeçmelisiniz Çünkü bu durum sizi çok zor durumlara sokabilir.

Rüyanızda trafik kazası geçiren siz ve hatta başka biri ise eğer öldüğümüzü görüyorsanız bu durumdan endişe etmeyin Çünkü çevremizdeki gördüğümüz insanların öldüğünü görmek o insanların hakkında veya da kendiniz hakkında endişe etmenize gerektiren bir durum değildir.

Mutlu günler diliyoruz

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.