Rüyada Ne Yaparsa yapsın Temizlenememek

Rüyada bir şekilde kirlenmiş olmak ve Ne yaparsak yapalım bir türlü bu kirden kurtulamamak iç dünyamızda çok ciddi bir sıkıntının olduğu anlamına gelir.

Reklam

Rüyada kirden Arınamamak ne anlama gelir ?

Her insan için temizlik hem sağlıksal anlamda bedenen hem de Ruhsal anlamda çok büyük önem taşımaktadır.

Normal yaşam sürecinde olduğu gibi kirden arınamamak sinir bozucu olduğu gibi rüyada kirden arınamamak duygusu da ruhsal anlamda olumsuz bir şeylerin olduğunu gösterir.

Takıntılı biçimde temizlik yapan insanların başka bir deyişle temizlik obsesyonu olan kişilerin aslında dış Dünyayı değil iç dünyalarının kirlendiği duygusuyla bunu yaptıkları bilinmektedir.

Rüyada bir şekilde beden olarak kirlenmiş insanların bu kirden arınamamaları , bir türlü ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü temizlenememelerinin anlamı da ruhsal olarak kirlenmiş hissediyor olmalıdır.

Reklam

Rüyada temizlenemiyorsanız tavsiyemiz

Eğer rüyada kirlendiğinizi ve ne yaparsanız yapın bir türlü bu kirden Kurtulamadınızı görüyorsanız mutlaka yardım almanızı öneririz.

Yaşamınızda yapmak istemediğiniz bir şeyler yapmaya zorlanıyor veya kendinizi zorunda hissettiğiniz hissettirdiğiniz için hiç istemediğiniz bir şeyler yapıyor veya yapmaya zorlanıyor olabilirsiniz.

Bu durum ruhunuzu kirletilmiş ve sizi güçsüz bu durumu değiştiremeyecek gibi hissettiriyor olabilir.

Böyle bir durumun farkındaysanız lütfen bu konuda yapmanız gereken şeyleri yapın.

Eğer farkında değilsiniz mutlaka psikolojik anlamda destek alın.

Unutmayın insanların her şeyle mücadele edebilme gücü her an olmayabilir. Beyinde bir organdır arada bir yorulabilir, bozulabilir ve desteğe ihtiyaç duyabilir.

DİĞER RÜYA YORUMLARINI MERAK EDİYORSANIZ HEMEN BURAYI TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. HEMEN OKU …

Mutlu ve güzel bir gün dilerim

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.