Rüyada Ölmüş Birini Canlı Olarak Görmek ne Anlama gelir

Rüyada Ölüyü Canlı olarak Görmenin Anlamı Nedir

Rüyanızda şu anda yaşamayan birini canlı olarak görmenin gördüğünüz kişinin kim olduğunu ve size yakınlık derecesi ile ilgili çok farklı anlamları vardır

 

Rüyada ölüyü hangi şekilde canlı gördüğünüz çok önemlidir. Öncelikle şu ikisini ayırt etmek gerekir rüyada ölü halen ölü ama ayakta ise yani rüyanızda zombi gördüyseniz Bunun anlamı farklı ama eğer rüyanızda daha önceden tanıdığınız ölmüş birini canlı canlı Sanki hiç ölmemiş gibi görüyorsanız Bunun anlamı farklıdır.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ne demek

Rüyada gördüğünüz daha önceden ölmüş bir yakınınız ise fakat onu canlı olarak görüyorsanız ve sizinle ya da bir başkasıyla konuşuyorsa bu yakınınızda göre farklı anlama gelmektedir.

gördüğünüz kişi 1. Derece akrabanız yani anneniz babanız abiniz ablanız erkek kardeşiniz ya da kız kardeşiniz veya Çocuğunuz İsa bu genellikle kendisini çok özlediğiniz ölümü ile ilgili bir şey yapamamış gibi hissetmiş olmanız kendinizi ölümünden sorumlu tutmanız veya kendisine söylemek istediğiniz fakat söyleyemediğiniz bir şeyler olduğu anlamına geliyor olabilir.

Bu konu ile ilgili size tavsiyemiz hayatta ölümün her zaman bir bahane bularak sevdiklerimizi ve Eninde sonunda bizi kucaklayacak olduğu gerçeğini hatırlamanız gerektiğidir. Unutmayın insanlar çok bilgili olan doktorların da ellerinde tüm ekipmanlar hazırken dahi olsa can verebilir ve bu dünyaya veda edebilirler.

Kendinizi affetmeyi ve her olayın merkezinde kendiniz olduğunu düşünmekten vazgeçmeyi denemenizi tavsiye ediyoruz…

 

Rüyada zombi görmek ne anlama gelir

Rüyanızda Eğer 1. Derece Yakınız veya çok sevdiğiniz yakın bir akrabanızı zombi yani Ölmüş ama hala ayakta dolaşıyor ve sağa sola saldırıyor veya sizi huzursuz eden hareketler yapan biçimde görüyorsanız.

Bu ölmüş kişi ile alakalı kendisinin hakkını yediğinizi düşündüğünüz başka bir deyişle kendisine haksızlık ettiğinizi düşündüğünüz bir konu söz konusu olabilir. Bu tarz durumlarda genelde kendisiyle haksızlık ettiğimizi düşündüğünüz konu ile benzer başka bir konuda haksızlığa uğradığınızda alt benliğinizin ortaya çıkardığı bir durum olabilir…

.

Size tavsiyemiz Eğer tanıdığınız bir İnsanı zombiye olarak görüyorsanız ve ona hak onun hakkını yediğinizi söyleyemediğiniz ondan özür dile yemediniz ve ona hakkını teslim etmek isteyip de ölmüş olduğu için hakkını teslim edemediyseniz, kendisinin sorumlu olduğu kişiler varsa onlara ulaşmanızı ve kendisine ait olduğunu düşündüğünüz şeyi onlara vermenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer böyle bir ihtiyaçları Yoksa böyle birileri yoksa veya kabul etmiyorlar sa mua dilinde olan bir şeyi ihtiyacı olan birilerini onun niyetine hayır olsun diye verirseniz Bu size Kendinizi çok iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Eğer rüyanızda tanımadığınız insanları zombi olarak görüyorsanız bir konu hakkında kısa zaman önce çok büyük korku ve endişeler yaşamış ya da hoşunuza gitmeyen bazı görüntüler ile karşılaşmış görsel efekti çok yüksek olan filmler izlemiş olabilirsiniz ve bu durum sizi olumsuz yönde etkilemiş alt verdiğinizde saklı olan korkuları açığa çıkarmış olabilir.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. HEMEN OKU …

veya

DİĞER RÜYA YORUMLARINI MERAK EDİYORSANIZ HEMEN BURAYI  TIKLAYIN

Mutlu günler diliyorum

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.