Rüyada Kedi

Kediler İnsanlara dost canlılar arasında en önde gelenlerdendir. Yapıları köpeklerden çok farklıdır. Köpekler sadakat ile bütünleşik olarak öne çıkarken kediler yaşamı ortak olarak paylaşan canlılar arasındadır.

Reklam

 

Rüyada Kedi Görmenin Anlamı Nedir ?

ruyada-kedi-ve-anlami-2

Kedi bilinen en eski insan dostu canlılarından biridir. Her ne kadar kedi korkusu olan insanlar olsa da alt benlikte dost canlı olduğunu bilir insan.

Kedilerin özellikleri Rüyada neden kedi gördüğümüzü açıklar.

Kediler sahiplenilen ve itaatkar canlılar değildir. Karakterine göre kedileri oldukları gibi kabullenmek ve birlikte yaşam benimsenir.

Rüyada kedi görüyorsanız yumuşak huylu veya saldırgansa bu durumun açıklaması 2 şekilde fakat tek bir ana mantığa dayalıdır ; KİŞİYİ VEYA DURUMU OLDUĞU GİBİ KABULLENME 

RÜYANIZDAKİ KEDİ UYUMLUYSA

Rüyada gördüğünüz kedi sevecen davranışlar sergiliyorsa bu içinde bulunduğunuz durum veya o an aklınızda olan kişi tarafından olduğunuz gibi kabul ediliyorsunuz ve kişinin karakteri de olduğu gibi size uygun veya durum sizin yapınıza uygun anlamına geliyor daha doğrusu alt benliğiniz durumu yada kişiyi onaylıyor anlamına gelir.

RÜYADA KEDİ SALDIRISI NE ANLAMA GELİR ?

Rüyada görülen kedi saldırgan tavırlar sergiliyor tırmalıyor ısırıyor yada tıslıyorsa bu içinde bulunduğunuz durumu olduğu gibi kabul etmiyor yada kişiyi olduğu gibi kabullenmiyor olduğunuz veya sizi olduğunuz gibi kabullenmiyor veya kabullenmeyeceğini düşünüyor olmanızdan dolayı alt benliğinizin alarmı olabilir.

Reklam

 

Rüyada kedi görüyorsanız tavsiyemiz

Rüyanızda kedi görüyorsanız kedinin sakin yada sinirli olması fark etmez bu durum yada karşınızdaki kişileri olduğu gibi kabullenmek ile ilgili veya onların sizi kabullenmesi ile ilgilidir. İnsanlar sizi tanımadan sevemezler onlara yanlış şekilde kendinizi tanıtmanız sizi değil tanıttığınız kişiye kendinizi tanıtmadığınız ve sizi tanımadan sevemeyeceği anlamına gelir.

Aynı zamanda sizin de karşınızdaki kişiyi olduğu gibi tanımamanız ve değiştirme çabanız da sağlıklı bir sonuca ulaşmaz.

Kendiniz olmanızı ve iletişimde olduğunuz kişileri olduğu gibi kabullenmeniz ve o doğrultuda hareket etmenizi tavsiye ediyorum .

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. HEMEN OKU …

veya

DİĞER RÜYA YORUMLARINI MERAK EDİYORSANIZ HEMEN BURAYI  TIKLAYIN

Mutlu günler dilerim.

 

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.