RÜYADA KAVGANIN ANLAMI NEDİR ?

Rüyada Kavga Görmek

Uykuda kavga ettiğini ya da birilerinin kavga ettiğini görmek çok yaygın bir durumdur. Genellikle rüyada biriyle kavga ettiğimizi görürüz ve bunu anlamlandırmaya çalışırız Bugün Kadın sitesi rüya tabirleri bölümünde ” Rüyada kavganın anlamı nedir ? ” sorusuna yanıt arıyoruz…

 

Rüyada Kavga etmenin anlamı nedir ?

RÜYADA KAVGA GÖRMEK NE DEMEK
ruyada-kavga-ve-anlami-2

Rüyada eğer biriyle kavga ediyorsanız bunun en temel anlamı sizin içinzde kavga ettiğiniz kişiye karşı derin bir öfke veya duygularınızı bastırmışlık hissi içinde olduğunuz anlamına gelebilir.

Bu durum karşınızda ki kişinin size karşı bir tutumu karşısında rahatsız olmanız yada o kişi ile ilgili bir olumsuz durumdan büyük rahatsızlık duyduğunuz anlamına geliyor olabilir.

Durum aslında kişiye yada duruma kızmanız yada kırılmanız durumundan öte söylemek istediğiniz öfke kırgınlık, yenilmişlik duygusu yada yükseltmek istediğiniz sesinizi bastırmış olmanız gibi duyguları bastırmış olmanızdan kaynaklanır.

 

Rüyada Biri ile kavga ediyorsanız tavsiyemiz

Rüyanızda biri ile fiziki yada sözel kavga ediyorsanız size önerimiz kendisine söylemek istediğiniz rahatsız olduğunuz durumu neden kendisine söylemekten çekindiğinizi yeniden gözden geçirmenizdir.

Kavga genellikle çaresizlik halinin son noktasıdır. Karşınızda ki kişinin tepkisinden korkmak, fiziki olarak yada psikolojik olarak zarar görmekten çekinmek ya da karşınızda ki kişiyi kırıp diyalogunuzu bozmaktan çekindiğiniz için içten içe kendinizi yiyor olabilirsiniz. Bu da rüyanızda gerçek hayatta söyleyemediklerinizi söylemek yada yaparsınız.

İletişim insanın en büyük gücüdür ve doğru biçimde dile getirdiğiniz kişinin sizi kırdığı yada yanlış düşündüğü için üzüldüğünüzü doğru bir dille anlatmak iyi bir yöntemdir. Eğer durum çözümsüz gibi görünüyorsa da sizi bu kadar boğan duygular yaşatan kişiden uzaklaşmak da bir seçenektir.

 

Rüyada tanıdığınız kişilerin birbiri ile kavga etmesi ne anlama gelir. ? 

Rüyada tanıdığınız kişilerin kavga ettiğini görmek sizin onlar adına gereğinden fazla düşünüyor olduğunuz yada karşınızdaki bu kişilerin birinin yada hepsinin davranış biçimlerinden rahatsız olduğunuz  anlamına gelebilir.

Bu durum aslında kişiler hakkında sizin sanki onlarmış gibi bir duygusal bağ kurduğunuzu gösterir. Her şeyden önce başka bir insanın yaşamı konusunda hangi sınırlarda olduğunuz hatırlamanız çok önemli.

unutmayın herkes kendi yaşamını yaşar ve her ne kadar siz sizin gibi düşünmesini isteseniz ve kendisi kabul etse de içinde kendi düşüncelerini sürdürür ve bu çok doğaldır.

 

Rüyada tanımadığınız birilerinin kavgası ne anlama gelir ?

Rüyada tanımadığınız kişilerin kavgasını da görseniz bu aslında sizin ruh halinizle ilişkilidir. Durum kavgadır ve figürlerin sizin için neyi ifade ettiği çok önemlidir. Başkalarının kavga ettiği rüyada kişilerin temsil ettiği karakteristik yapı sizin duygularınızın çekişmesini  ifade eder.

Doğru analiz edebilmeniz için kavga eden karakterlerin fiziksel yapılarını sizde uyandırdığı duygu ile anlayabilirsiniz.

Durum içinizdeki iyi ve kötünün savaşı olarak da nitelendirilebilir ama bir kavga varsa bu kötünün sizin için iyi olan olduğu yada iyinin sizin işinize gelmediğini anlatıyor olabilir.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. HEMEN OKU …

veya

DİĞER RÜYA YORUMLARINI MERAK EDİYORSANIZ HEMEN BURAYI  TIKLAYIN

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim .

Mutlu günler dilerim .

Benzer yazılar

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.