Rüyada Kar Nedir ?

Rüyada kar görmek ne anlama gelir?

Rüyada kar görmek genel anlamda olumsuz bir durum içerisinde arınma duygusunu ifade etmektedir….

Rüyada kar görmenin anlamı

Kış günlerinde görülen kar zorlu bir dönem içerisinde temizleyici arındırıcı bir durumu ifade ediyor olabilir.

İçinizde bir sebepten taşımakta olduğunuz olumsuz bir durum konusunda bir şey yaptınız veyahut da yapmayı düşünüyorsunuz bu sizi rahatlattı ve rahatlatmaya devam edecek olan bir durum Çünkü Seçtiğiniz yöntem Gerçekten bu olumsuz durum karşısında olması gereken şey.

Eğer rüyamızda kartopu oynuyorsanız veyahutta kardan adamı yapıyorsanız bu olumsuz bir durum karşısında sergilediğiniz temel tutum konusunda doğru yolda olduğunuzu ve bu yolda Devam etmeniz gerektiğini göstermektedir.

Eğer rüyanızda Her yerde kar var ve yerlerde buzlanma var Bir türlü ayakta duramıyorsanız bu durum yaşadığınız olumlu bir olayın sizleri çok güvensiz hissettirdiği anlamına gelmektedir.

Sizlere tavsiyemiz kar gördüğünüz rüyalarınız varsa İçinde bulunduğumuz olumsuz durumlar karşısında sergilediğiniz davranış biçiminin devam etmesini sağlamanız gerekliliğidir Çünkü bu karşınızdaki insanı veyahutta durumu olumsuz yönde etkiliyor gibi görünse de sizin ruhunuzu çok rahat hissettiriyor ve sizi huzurlu kılıyor.

Eğer buzlanma görüyorsanız ve bir türlü ayakta duramıyorsanız o zaman da yaptığınız hareket biçimi her ne ise olurum size kendinizi güvensiz bir alanda hissettiriyor demektir O davranış biçiminin sizi huzursuz etmesi nedeniyle sergilemeye gayret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.