Rüyada Altın Görme Nedir ?

Rüyada altın görmenin anlamı nedir ?

Rüyada dünyada en yaygın olarak değerli metal kabul edilen altını görmek tam anlamıyla bereket ile ilgili bir rüya tabirine sahiptir….

Rüyada Altın Bereket ve bolluktur ?

Rüyada altın görmek kesinlikle kişinin bereketi ve bu bereketi bolluğu ile ilgilidir.

Fakat bu durumu Kişi rüyasında altın gördü bu ona bolluk ve bereket getirecek şeklinde yorumlama doğru değildir. Rüyada altını ne şekilde gördüğünüz nerede gördünüz Eğer size birisi altın veriyorsa size altın veren kişinin kim olduğu çok önemlidir…

 

Rüyada ince işlemeli altın görmenin anlamı nedir?

Rüyanızda altını işlenmiş bir şekilde yani kolye bilezik bir duvar bir mobilya Bir heykel yüzük küpe Veya buna benzer herhangi bir şekilde görüyorsunuz fakat üzerinde çok ayrıntılı ya da biraz ayrıntılı işlemeler var ise bu Bereket ve bolluk sizlere gelmek üzere olduğunu Fakat bu Gelişin o kadar sağlam temellere dayanarak geldiğini ve sürekliliği olacağını göstermektedir. Altını birinin size veriyor olması veyahutta sizin birine veriyor olmanız farklı anlamlara gelmektedir.

Rüyada işlenmemiş veya külçe altın görmek ne demektir?

Rüyada altını büyük kalıplar büyük kütleler halinde veya küçük de olsa çok fazla işlenmemiş yani üzerinde işçilik olmayan şekilde görüyorsanız Bu normal hayatta gayret ederek berekete ulaşabileceğiniz durumların halihazırda hayatınızda olduğu ve onları Biraz gayret göstererek kalıcı bir berekete dönüştüre bileceğiniz anlamına geliyor olabilir. Bu bereketli metal olan altına kavuşmak için çok çaba sarf etmiş olabilirsiniz Ve henüz ulaşamamış da olabilirsiniz fakat gittiğiniz yolun Doğru yol olduğu hissine sahipsiniz anlamına geliyor olabilir…

 

Rüyada birinden altın almak ne demektir?

Eğer rüyanızda birisi size rızası ile altın veriyorsa gerçek hayatta bu kişinin size Bereket taşıdığını hissediyorsunuz anlamına geliyor olabilir.

Burada altının şekli işlenmiş olup olmaması veya boyutunun çok fazla bir önemi yoktur size Bereket taşınıyor demektir…

 

Rüyada Birine altın vermek ne demektir ?

Eğer siz Rızanız ile birine işlenmiş altın veriyorsanız bu farkında olarak veya olmayarak sahibi olduğunuz ya da çok yakın zamandasahibi olacağınız bereketli bolluğunuzu o kişi ile paylaşmak istediğiniz ve onun da bolluğunu bereketlendirmek gerektiğini hissetmeniz den dolayıdır. Genelde bunu hissetmenizi nedeni normal hayatta bereketli işler yapmaya başladığınızı hissettiğinizde çok değer verdiğimiz insanları da yukarıya çekmek istediğiniz kaynaklı güzel bir duygudur…

 

Rüyada altınınızın zorla alınması yada çalınması ne demektir?

Eğer rızası dışında birisi sizden altınınızı alıyorsa bu içinde Bulunduğunuz bir durumdan dolayı Sahip olduğunuz varlığınızı kaybetmekten korktuğunuz anlamına gelebilir.

Rüyada altın kaybetmenin manası nedir?

Rüyada herhangi bir kişiye vermeden veya herhangi bir kişi sizden görebileceğiniz şekilde çalmadan altın kaybediyorsa nız Bunun anlamı içten içe bereketini zi kaybettiğinizi farkındasınız anlamına geliyor olabilir.

Normal yaşamda içten içe farkında olduğumuz fakat bir sebepten yapmayı durduramadığınız size bereketin izi kaybettiren bir şey var demektir size tavsiyemiz Eğer böyle bir durum varsa gurur yapmaktan vazgeçip bu bereketin akıp gitmesini durdurmanız olacaktır. Bu durum daha fazla kaybetmenize engel olarak sizi koruyacaktır.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. HEMEN OKU …

veya

DİĞER RÜYA YORUMLARINI MERAK EDİYORSANIZ HEMEN BURAYI  TIKLAYIN

Sevgi ile kalın …

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.