Pınar Altuğ’un sosyal medya yorumu

Çocuklar Duymasın isimli televizyon dizisi ile ün kazanan oyuncu Pınar Altuğ kendisi ve evliliği ile ilgili yapılan sosyal medya yorumlarına bir Magazin programında cevap verdi.

 

Üçüncü kişilere ne düşer?

pinar-altugun-sosyal-medya-hakkinda-yorumu-sosyal-medyanin-en-ust-sirasinda-2

Sosyal medya üzerinden özellikle kendisinden yaş olarak küçük olan kocası Yağmur Atacan ile ilişkisi konusunda yapılan yorumlara daha önce sosyal medya kanalı üzerinden cevap veren Pınar Altuğ yaptığı son röportajında sosyal medya ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Özellikle evliliği ile ilgili yapılan yorumlar kendisine sorulduğunda Pınar Altuğ şöyle cevap verdi;

” sosyal medyayı ciddiye alıyor musunuz gerçekten? , Ben almıyorum ben çok eğleniyorum. Yorumlar bir kulağından giriyor bir kulağından çıkıyor. Evliliğim ile ilgili konular hiç kimseyi ilgilendirmez. Üçüncü şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz …”

 

“Pınar Altuğ Yağmur Atacan ile evli ve bir çocukları var.”

Pınar Altuğ yaptığı yorumda kendisi ve evliliği ile ilgili yorum yapanlara sert bir cevap vermiş oldu. Bu cevabın ardından yorum hem eleştirdiği sosyal medya kanallarında en çok konuşulan konular arasına girdi hem de İnternet aramalarının ve magazin haberlerinin en üst sırasına kısa zamanda yerleşti.

 

İnsanların aile yaşamları ile ilgili yorum yapmak gerçekten doğru değil

İnsanların fiziksel özelliklerini Yaren yaptıkları işleri kötüleyen ve aile yaşamları ile ilgili olumsuz yorumlar yapan insanlara sosyal medya üzerinde rastlamak mümkün.

Bu özellikle farklı Avatar ve nickname ler ile normal hayatta düşüncelerini söylemeye cesaret edemeyen İnsanların başvurdukları en önde gelen yöntem.

Fakat insanların karakterlerini hakaret eden ve özellikle aile yaşamları içerisinde hadsizce dil uzatan insanların davranışları ne Türk ananelerine uygun ne de ahlaki değerlere sığıyor.

Mutlu günler diliyoruz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.