Sinema ve tiyatro oyuncusu Hatice Aslan kadına şiddet ile ilgili söylediği sözlere açıklama getirdi

Çok yakın bir zamanda yaptığı röportajda kadı a şiddet konusunda “Gündüz dayak yiyen kadın gece Neden hala kocasıyla yatar kocası iyi sevişiyor diye mi Ama dayak yiyor Neden ? ” şeklinde açıklamada bulunmuş ve bu açıklama toplumun farklı kesimlerinden tepkiler almıştı…

Oyuncu Hatice Aslan tepki çeken sözlerine açıklama getirdi
Oyuncu Hatice Aslan tepki çeken sözlerine açıklama getirdi

Hatice Aslan sözlerine açıklık getirdi

Aldığı tepkilerden rahatsız olan ünlü oyuncu Hatice Aslan bu sözlere yaptığı bir açıklama ile açıklık getirdi.

Hatice Aslan “kadına şiddet çok korkunç bir şey bitkiler dahil tüm canlılara Şefkat göstermek zorundayız” dedi.

Bizde yaptığı ilk açıklamada da anormal bir şey yok aslında kadının kendisine uygulanan şiddet kabulleniyor olduğunu belirtmek istediğini düşünüyor ve uğradığı şiddete rağmen ihtiyacı olan şefkati almanın bir yolu olarak da akşamleyin eşinin koynuna girdiğini vurgulamaya çalıştığını düşünüyoruz.

Tepki çeken açıklamanın da Aksini de bir açıklama olmadığını düşünüyor kendisinin düşünceleri dolayısıyla kadın sitesi olarak katıldığımız ı bildirmek istiyoruz.

Kadınların sadece ihtiyaç duyduğu farklı bir duygu için şiddete maruz kalmalarını mal kur görmeleri konusunda bunun bir tenakuz olduğunu belirten bir cümlenin yanlış olduğunu da düşünmüyoruz.

Şiddete karşı ilk hareket etmesi gereken insanlar şiddete uğrayan insanlardır Eğer onlar şiddeti yok Sayar ve bu durumu doğal ulaştırırlar sa iş en acı olan O nahoş noktaya gelene kadar Dış dünyanın bundan haberi olamaz…

Hatice Aslan İçin daha ayrıntılı bilgi için Burayı Tıklayın 

Sevgiyle kalın

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.