Öykü Gürman ile Boşandığı Eski Kocası Yavuz Bingöl Arasında Tazminat Krizi

Sen anlat karadeniz adlı dizinin beğenilen karakterlerinden biri olan Asiye yengeyi oynayan şarkıcı Öykü Gürman ile boşandığı eski kocası Yavuz Bingöl arasında tazminat ile ilgili kriz çıktı.

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman 2015 Yılında Evlendiler 2016 Yılında ayrıldılar

Boyalı dierk isimli albüm de kardeşi Berk Gürman ile şöhreti yakalayan Öykü Gürman , yaş olarak kendisinden oldukça büyük olan Yavuz Bingöl ile 2015 yılında evlenmişti. Bu evlilik özellikle Öykü Gürmanın hayranlarını gerek yaş farkı gerekse siyasi bazı düşünceler nedeni ile hoş karşılanmamıştı. Bu evlilik yaklaşık 8 ay sürmüş ve nedeni açıklanmayarak boşanma ile sonuçlanmıştı.

 

Boşanma sürecinde anlaşan ve boşanma sözleşmesi düzenleyen Yavuz Bingöl , Öykü Gürman’a 200.000 Tl tazminat ödeyecekti. Fakat ödemenin yapılmaması eski çiftin arasında gerginliğe yol açtı ve Öykü Gürman mahkemeye başvurdu. İkili arasında anlaşma sağlanan boşanma protokolünce gereğini yapmayan Yavuz Bingöl, eğer borcunu ödemezse Ayvalık’ta bulunan villası satışa çıkartılacak ve satış ardından Öykü Gürman’a Sözleşmede yer alan ve bu miktardan kalan  miktar verilecek.

Taraflar adına hayırlı olmasını diliyoruz.

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Mutlu günler dileriz

 

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.