Nuri Alço, Gönül Yazar Jürisi ile Çıplak Fotoğraflı Şantaj Tuzağı İddiası

 

Reklam

İki üniversiteli genç kızın şantaj ve tacize maruz kaldıklarını iddia ettiği olay ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.
Bir güzellik yarışması düzenleyen organizatörün yarışma jürisi içerisinde Gönül Yazar ve Nuri Alço gibi isimlerin de bulunduğu iddiası ortaya çıktı.

nuri-alcogonul-yazarli-ciplak-fotografli-santaj-tuzagi-juri-uyesi

İki üniversiteli kızın kendilerini taciz ettiği ve çekilen çıplak fotoğraflarla şantaj yapıldığı iddia ettikleri soruşturma içerisinde yer alan söz konusu internet sitesinin sponsorlarından birinin Beşiktaş Belediyesi olarak görülüyor.

 

ŞÖHRET YAPMA VAADİ İLE ŞANTAJ İDDİASI

 

Üniversite öğrencisi olan N.P. ve E.S Geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet başsavcılığı’na bir suç duyurusunda bulundu.

Suç duyurusunun içerisinde güzellik yarışması organizatörü ve yapımcısı olan F.D. isimli kişinin kendilerinin çıplak fotoğraflarını kullanarak şantaj yaptığını ve taciz ettiğini iddia etmişti.

nuri-alcogonul-yazarli-ciplak-fotografli-santaj-tuzagi-juri-uyesi-gonul-yazar

 

Şikayetçi olan iki üniversiteli genç kızın söz konusu olan yarışmaya ait internet sitesinin içerisinde yarışmanın jüri üyeleri arasında ünlü sanatçı ve oyuncu Gönül Yazar eski manken olan Günay Musayeva ve Eski Türk filmlerinden tanıdığımız Yeşilçam‘ın efsane isimlerinden Nuri Alço da bulunmakta. Dikkat çekici olan detay internet sitesinin içerisinde yer alan büyük sponsorlardan biri de Beşiktaş Belediyesi. Iki genç kız konu ile ilgili yapımcı ve organizatör olan F.D. nin konu ile ilgili cezalandırılmasınıbtalep ederken. Istanbul savcılığı soruşturma başlattığı ve Organizatör olan F.D. yi ifade vermek için davet edeceği belirtiyor.

 

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN HEMEN TIKLAYIN 

Soruşturma içerisinde adı geçen ünlü isimler Nuri Alço, Gönül Yazar ve diğer ünlü isimler ile ilgili herhangi bir ifade alınıp alınmayacağı ile ilgili bir bilgi bulunmazken henüz ünlülerden de bir açıklama gelmiş değil.

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.