Nur Yerlitaş Şehitler ile ilgili yorumu büyük tepki topladı.

 

Reklam

Televizyon ekranlarında ünlü sanatçıları giydirmesi ile ünlü olan, ve bir televizyon moda programında jüri üyesi olarak yer alan nurella lakaplı ünlü modacı Nur Yerlitaş Şehitler ile ilgili yaptığı son yorum ile büyük tepki topladı.

 

Nur Yerlitaşın Instagram canlı yayınında şehitler yorumu

nur-yerlitas-in-sehitler-ile-ilgili-yorumu-tepki-topladi-aman-ne-yapayim-sehitler–mehitler

Dün akşam saatlerinde Neslihan isminde bir arkadaşının doğum gününe katılan Nur Yerlitaş bu gecenin görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Bu görüntüler sırasında Nur Yerlitaş’ın kullandığı bir cümle büyük tepki topladı.

Şarkıcı Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile sohbeti sırasında Instagram sosyal medya kanalından canlı yayın yapan Nur Yerlitaş konuşma sonrasında ” ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler Aman yeter” ifadesini kullandı.

Reklam

Bu yoruma sosyal medya kanallarından ve bazı magazin programlarında yer verildi ve birçok insan böyle bir cümle kullanılması karşısında büyük tepki verdi.

Aynı zamanda Nur Yerlitaş’ın takipçileri olan kişilerden de kendisine böyle bir sözün yakışmadığını ve hatta ekran karşısında sevimli görünen yüzünün göstermelik olduğu gibi yorumlar geldi.

 

Burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

 

Aynı zamanda bu söylemin çok çirkin olduğu ve eğer o Şehitler olmasaydı Siz o masada oturamazdınız gibi yorumlar ile Nur yerlitaş’a Oğlan tepki gitgide artmakta.

 

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.