Mutlu ilişki yaşanamayacak erkekler

Hangi Tip Erkeklerden Uzak Durmalı?

Mutlu ilişki yaşamak isteyip bir şekilde garip bir ilişki içerisinde kendisini bulmayanımız yoktur heralde. Bunun çoğunlukla nedeni başlangıcında ilişki heyecanından karşımızda ki adamın verdiği bazı bilgileri göz ardı ediyor olmamızdır genelde. Bugün Kadın sitesi aşk ve ilişkiler  bölümünde “mutlı ilişki yaşamak için uzak durulması gereken erkekler ” yazımızı Paylaşıyoruz…

 

Kadınlar hangi tür erkeklerden uzak durmalı

İlişkiye başlarken erkeklerde nelere dikkat etmeli
mutlu-iliski-icin-hangi-erkeklerden-uzak-durmali-nelere-dikkat-etmeli-2

Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz? Ya da ilk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hezimetle sonuçlandı?Kadınlar, erkeklere göre eş seçimlerinde daha dikkatli olsalar da ne yazık ki bazen gönül ferman dinlemeyebiliyor. O yüzden yukarıda söylediğimiz tip bir kısır döngüye hiç girmemek için işi en başından sıkı tutmakta fayda var. Çünkü erkekler aslında onlarla yaşayacağınız ilişki hakkında tüyoları size veriyor.Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki istiyorsanız şimdi bahsedeceğimiz tip erkeklerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz…

 

İşte uzak durulacak erkek türleri listesi !

Soğuk erkekler:   Sizi çok fazla aramıyor. Sizinle görüşmek için çok istekli gibi durmuyor. Her şeyi sizden bekliyor. Onunla bir gece geçirip eve döndüğünüzde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsunuz.
Beraber olduğunuz erkekte benzer davranışlar gözlemliyorsanız bırakın kendi yoluna gitsin.

 

İşkolik erkekler:   İlk başlarda kariyeri çekici gelecek olan bu erkek tipi, ilerleyen zamanlarda sinirinizi bozmaya başlayacaktır. Sizinleyken sürekli işinden bahsedecek, buluşmak istediğinizde genelde hep işi çıkacak ve sürekli toplantıda olduğu için telefonlarına yanıt veremeyecek. İş kolik bir adamla zaten birlikte olamazsınız çünkü zaten siz de onun işi ile birliktesinizdir farkında olmasanız da.

Evli erkekler:   Kendilerinden yaşça büyük olan erkeklere ilgi duyan kadınlar çoğu zaman bu erkekler tarafından yönlendirilir. Beraber olduğunuz evli erkek sizi onunla beraber olmaya ikna etmek için birçok yola başvurabilir. Örneğin; Size eşiyle birlikte ortak bir karar aldıklarını, bu karara göre herkesin kendi hayatını yaşayacağını söyleyebilir. Artık eşiyle aynı yatağı paylaşmadıklarını söyleyebilir. Boşanma davası açtığını söyleyebilir. Size vaatlerde de bulunsa, hediyelere de boğsa beraber olduğunuz erkek sonunda yine ait olduğu yere yani yuvasına dönecektir

.

Baba parası yiyenler:   Aman uzak durun hem de çoook çok uzak! Bir defa sorumluluk almaktan korkacaktır ve sürekli boş vakti olduğu için “Şu an nerede, kimle, ne yapıyor?” diye diye sizi şüpheden deliye çevirir. Kaldı ki hayatta bir amacı olmayan ve kendi ayakları üstünde duramayan bir adam sizi nasıl taşıyabilir ki?

Yaralı erkekler:  Bu kategoriye girenler kız arkadaşından/eşinden yeni ayrılmış erkekler. Geçmişi geride bırakamamışlardır. Eski sevgilisiyle/eşiyle yaşadığı şeyle konusunda hala hassasiyet gösterirler ki bu son derece kırıcı ve rahatsız edici olabilir. Bu yüzden geçmişin gölgesi ilişkinize yansır. Bazen de yaşadıkları yüzünden kadınlara karşı intikam duygularıyla dolu. Dolayısıyla bunun faturasını ödemek te size düşer. Bu tip bir adamla yaşadığınız ilişkiyi fazla derinleştirmeyin. Sizi merhem olarak kullanıp iyileştikten sonra, ihtiyacı kalmadığından bir köşede bırakılabilirsiniz!..

Şiddet düşkünü erkekler:   Aslında bu konuda detaya girmeye dahi lüzum yoktur. Sonuç itibariyle hiçbir tür bir başka türe şiddet uygulama hakkına sahip değildir. Ancak unutmamalıdır ki şiddet sadece bedensel güçle olmaz, psikolojik olarak da size şiddet uygulayan veya şiddet potansiyeli hissettiğiniz erkeklerden uzak durmalısınız.

Sizin de Nasıl bir ilişki istediğiniz çok önemli

Yukarıda sizlerle paylaştığımız erkek tipleri eğer sizin ihtiyacınız olan bir duyguyu besliyorsa çok daha fazla dikkatinizi çekecektir.

Unutmamanız gereken gerçekten ihtiyacınız olan duyguyu size yaşatıp yaşatmayacağını öngörebilmektir. Dolayısı ile neden o duyguyu besleme ihtiyacınız olduğunu sorgulamanız gerekiyor.

Eğer gerçekten sadece mutluluk odaklı olarak o kişiyi istediğinizi hisediyorsanız yola devam.

Ama sadece babanızın güç figürüne benziyor. sizi sadece konforlu hissettiriyor,yada bir meydan okuma duygusu ile ben bu adamı aşık ederim diyerek yaşamak istiyorsanız mutsuzluk sizin için kaçınılmaz olacaktır.

Sevgi ile kalın ve hayatınızın hiç bir dakikasının geri gelmeyeceğini unutmayarak hayatınıza devam edin.

AŞK VE İLİŞKİLER İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLATIN

Mutlu günler Dilerim.

Benzer yazılar

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.