Melek Kartı nedir

MELEK KARTLARI

Haydi şimdi siz de bir kart çekip tuttuğunuz dilek, ilerlediğiniz kariyer, yada arzu ettiğiniz, aşk ile ilgili melekler size ne diyor bakın. Aşağıda dilek kartınız sizi bekliyor. Seçin Okuyun , inanın

Reklam

 

Dileklerinizin cevapları için Melek Kartları

Melek Kartı nedir
melek-kartari-1

Eğer Melek kartları ne anlama geliyor, nereden geliyor merak ediyorsanız önce  melek kartlarının ne anlama geldiği ve melek kartlarının anlamları ile ilgili daha fazla bilgi için bakınız: Melek kartı ne demektir? sayfamızı ziyaret ederek melek kartlarının nasıl doğduğu ile ilgili çok daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz…

 

Melek Kartını Çek

Yada aşağıdaki resimlerin içinizden geleni tıklayarak dileğinizin cevabını hemen alabilirsiniz.

Unutmayın dileğinizin içeriği çok önemlidir. Gönülden dilediğiniz tüm dilekler mutlaka yaratan tarafından kabul görür. Fakat en önemli nokta dileğinizin içeriğinin sizin için hayırlı olan olmasıdır. Yoksa dileğinizin gerçekleşmesi durumu sizi mutlu etmeyebilir. Umarız sizde gönülden iyilik içeren bir dilek tutarsınız ve dilekleriniz kabul olur,….

 

 

Dileklerinizin kabul olduğu huzur,mutluluk, bereket ve sağlık dolu günler dileriz .

Sevgiyle kadın…

 

Benzer yazılar

5 yorum var: “MELEK KARTLARI

 1. Melek kartları yorumu gerçekten de harika bu sitede. Kaç zamandır deniyorum ve inanın her der seferinde işe yarıyor. Nasıl böyle başarılı tahminler verebildiğinize şaşırdım doğrusu. Teşekkürler.

 2. Malesef melek kartı yada dilek kartı seç butonunu tıkladığımızda hiçbirşey çıkmıyor.sayfada sadece reklamlar dolu

  1. Fatma Hanım Merhabalar
   Öncelikle geri dönüşünüz için çok teşekkür ediyoruz. Yoğunluk kaynaklı tarafımızda bir sorun oluştu, problem şu anda düzeltilmiştir.
   Çok mutlu ve bereketli günler diliyoruz.
   Sevgilerimizle

  1. Uyarınız için teşekkürler teknik bir sorun yaşadık şu anda çalışıyor

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.