Melek Kartı nedir

Melek Kartı Çekme

Melek kartı oyunu oynamadan önce belirtmek istediğimiz önemli bir konu var. Melek kartı çekme bir fal olmayıp, size yardımcı olmak amacıyla bir melek kartı seçme ve sonucunda o melek kartı anlamına göre size aşk, aile, iş hayatı, para ve sosyal yaşam konusunda olumlu yönden yol gösterici tavsiyeler veren eğlenceli bir işlemdir. Dilek kartlarının sadece olumlu tavsiyeler olduğunu sakın unutmayın..

 

Allah’ın (cc) hizmetkarı olan Melekler,  her zaman size yardımcı olmaya hazırlar.

Dilek Kartı Seçme Sayfası
Dilek Kartı seçme

Melek kartları çekerek tuttuğunuz dileğe göre sizlere iç dünyanız ile ilgili mesajlar verilir. Bu mesajlar ile eğlenceli bir telkin eşliğinde mutluluk vermesi hedeflenir.

MELEK KARTI NASIL ÇEKİLİR?

Melek kartı çekmek için önce zihninizi boşaltın ve odaklanın…

  1. Gözlerinizi kapatıp hangi konuda yardıma ihtiyacınız varsa onun düşünün,
  2. Dileğinizin sizin için ve çevrenizdeki kişilerin iyiliği için olması çok önemli,
  3. Size tavsiyemiz dileğinizin başına yada sonuna sizin için hayırlısı ise olmasını dilemeniz olacak,
  4. Sonra gözlerinizi açıp aşağıdaki kartlardan içinize en çok sinen, içinizin en fazla ısındığı melek kartını seçmek için üzerine tıklayın.
  5. Seçtiğiniz Melek Kartı sayfasına yönlenecek ve Meleğinizin size telkinine ulaşacaksınız…

 

Melek Kartı Sayfası Nasıl Çalışır ?

Melek Kartları Dilek Çekme Sayfası her yenilendiğinde melek kartlarının sırası değişmekte olup, bugünün melek kartı seçtiğinizde ve sayfaya yeniden geldiğinizde aynı sıradaki kartı çekmeniz halinde başka bir melek kartını seçmiş olursunuz )…

Melek Kartlarının, Ne anlama geldiği ve melek kartlarının anlamları ile ilgili daha fazla bilgi için bakınız: Melek kartı ne demektir?

 

Sayfanın altındaki MELEK KARTINIZI ÇEKİN yazısını tıklayın ve yönleneceğiniz melek kartları sayfada Melek resimlerinin bulunduğu Listedeki Melek reminin () üzerine veya Kartı Seç yazısına tıklayarak  bugün için bir melek kartı çek ve gelen karttan sana özel günün tavsiyesini al…

 

Not: Sayfayı her açtığınızda veya yenilediğinizde sadece arkasını görebileceğiniz kartların sırası da kendiliğinden değişmektedir. Bu itibarla örnek olarak 1. sırada çektiğiniz melek kartı, sayfayı yeniden ziyaret ettiğinizde otomatik olarak yer değiştirmektedir. Hangi kartı çekseniz çekin, her seferinde başka karta ulaşacaksınız.

MELEK KARTINIZI ÇEKİN 

Umarız dilekleriniz kabul olur

Güzel günler dileriz …

 

Benzer yazılar

4 yorum var: “Melek Kartı Çekme

  1. Melek kartı çekme uygulamanız diğer kadın sitelerindekilerden daha iyi. Kartların yorumları daha gerçekçi ve anlaşılabilir. Olumlu bir yorum olarak eklemek istedim. Teşekkürler…

    1. Halide Hanım sizin için her zaman hayırlı olan olur. Olmaz sa da sizin için iyi olan olmuştur.

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.