Madonna’nın asistanı Lutz mahkeme kararı ile Madonna’nın külodunu açık arttırmaya çıkarabilir

Madonna’nın eski asistanı olan Darlene Lutz Madonna’nın kendisine açmış olduğu davayı kazandı…

 

Daha önce Madonna’nın kişisel asistanlığını yapan Darnele Madonna’nın bir çok özel eşyasını elinde bulundurması ve bunları internet sitesinden Açık arttırma ile satışa çıkarması ile olayların fitili ateşlenmişti.

Mahkeme kararı ile Madonna’nın külodunu açık arttırmayla satabilir

Lutz, Madonna’nın donunu Açık arttırma ile satabilir !
Lutz, Madonna’nın donunu Açık arttırma ile satabilir !

Madonna’nın kişisel gizliliği saygı gerekçesiyle Darlenaya açtığı davanın mahkemenin Lutz un lehine sonuçlanması ardından Madonna’nın kişisel eşyalarını yeniden Açık arttırma ile satışa sunulması bekleniyor.

Bu kişisel eşyalar arasında özel notlar mektuplar kıyafetler ve çok doğal olarak da sütyen külot gibi çok özel Eşyalar da bulunmakta…

 

Davanın sonuçlanmasının ardından her iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmezken daha önce açılan açık arttırma internet sitesinde sunulan objeler arasında bulunan mı Madonna’nın külotları eski sevgilisi ile arasında olduğu iddia edilen Ayrılık mektupları, saç teli gibi yüksek değerde alıcı bulacak eşyaların olduğu belirtiliyor.

Bu farklı zamanlarda çok ilginç eşyalar bulunabilmek ile beraber eşyaların durumları da Normalde satış şartlarının Tam aksine işleyebilmekte. Buna örnek olarak normalde kullanıldığını tespit ettiğiniz dünyanın en kaliteli iç çamaşırı asla satan almazken konu bir ünlünün ve hatta Madonna gibi bir fenomenin kirli iç çamaşırının temiz ve hiç kullanılmamış olan iç çamaşırından çok daha fazla değer görebilme durumu söz konusu…

 

Tabii bu durum satışa çıkart anın dürüstlüğüne de muhtaç durumda. Nihayetinde Elimde bir adet temiz ve kirli Madonna iç çamaşırı bulunan lutz 30 tane çamaşırı da Madonna’nın iç çamaşırı olarak satışa çıkartabilir.

Böyle iyi niyetten uzak bir duruma karşı her an Madonna’nın kapısı DNA testi için de çalınabilir :))…

 

Madonna kendi eşyalarını satın alabilir !

Bu arada pop müziğinin yaklaşık 30 yıldır aykırı kızı olarak görünen ve bir fenomen olan Madonna’nın kişisel hayatı gizliliğini konusundaki hassasiyetinin ağır basarak açık arttırmaya Dolaylı yoldan yani tanıdığı bir kişi ile katılarak kendi özel eşyalarını para vererek Tekrar kendi alabileceği de düşünülüyor.

 

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Mutlu günler

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.