Leyla ile Mecnun yeniden başlıyor

TRT 1 ekranlarında 2011 yılında başlayan ve 2013 yılında siyasi nedenlerle sona eren Fenomen haline gelen Absürt Komedi dizisi Leyla ile Mecnun sevenleri ile yeniden buluşuyor…

 

Yayınlandığı dönemde ve sonrasında Türkiye Absürt diziler tarihinin zirvesinde yer almayı Başaran büyük beğeni kazanan Leyla ile Mecnun yeniden başlayacak haberi dizinin Fanatik takipçileri tarafından heyecan ile karşılandı.

leyla-ile-mecnun-dizisi-yeniden-basliyor-1

Leyla ile Mecnun dizisi ne zaman başlıyor ?

Başrollerini , Ahmet Mümtaz Taylan, Ali Atay Serkan Keskin Osman Sonat ve Burak Aksak ın oynadığı ve fenomen haline gelen Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden başlayacağı haberini Ali Atay Burak Aksak ve Serkan Keskin verdi. yayınlanmaya başladıktan sonra senaryosu doğaçlama olarak devam eden ve çok büyük kitlelere ulaşarak siyasi nedenlerle kısa sürede sona eren dizi yayındankalkması ardından bile youtube videoları ve önceki bölümlerin yayınlandığı kanallarda defalarca kere izlenmeye devam etmişti….

 

Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden başlayacağını Ali Atay ile Serkan Keskin’in tweetleri müjdeledi

leyla-ile-mecnun-dizisi-yeniden-basliyor-2

Leyla ile mecnunda “Mecnun” karakterindeki Ali Atay Twitter sosyal medya hesabından İsmail abi şeklinde bir twit attı.

Hemen ardından dizideki deli rolünü oynayan “İsmail abi” rolünde ki Serkan Keskin Mecnun karakterini canlandıran Ali Atay a “hooop !” diyerek cevap verdi…

 

LEYLA İLE MECNUN DİZİSİ HANGİ KANALDA YENİDEN BAŞLIYOR ?

Dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmazken dizinin hangi kanalda olacağı da belirsizliğini sürdürüyor. Henüz net bir açıklama gelmezken dizinin puhu TV netflix gibi televizyon platformlarında yayınlanacağı söylentisi dolaşmakta.

Ayrıca daha önce Leyla ile Mecnun dizisinde rol alan oyuncular da herhangi bir değişiklik olacağı bilgisi henüz mevcut değil.

DİĞER ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

Mutlu günler dileriz.

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.