Levent Yüksel ile sevgilisi Lidya Özdemiroğlu nun yaş farkı 31

Doksanlı yıllara damga vuran, Kadınım,  , Med Cezir,Yeter ki onursuz olmasın aşk, İstanbul, Beni bırakın ,tuana, Bu gece son, dedikodu gibi şarkıların da içinde bulunduğu med cezir isimli albüm şarkılarını Pop Flamenko tarzında icrası ile büyük beğeni kazanmış olan bas gitarist  ve solist olan 53 yaşındaki ünlü sanatçı Levent Yüksel Lidya Özdemiroğlu ile aşk yaşıyor.

 

Reklam

LEVENT YÜKSEL’İN İLK EVLİLİİ SERTAB ERENER İLE

levent-yukselin-sevgilisi-lidya-ozdemiroglu-ile-yas-farki-31-ilk-evliligi-sertab-erenerle

Ilk evliliğini yine doksanlı yıllara damga vuran ve Sezen Aksu nun Levet yüksel gibi elinden geçen Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’ye ilk ve tek birinciliği getiren ünlü kadın şarkıcı Sertab Erener ile yapmış olan Levent Yüksel ile Lidya Özdemiroğlu ilişkisi evliliğe doğru gidiyor.

 

Lidya Özdemiroğlu kimdir ?

22 yaşındaki Lidya Özdemiroğlu geçen yıl 2016 vefat eden ünlü Aranjör söz yazarı V adaptör olan Atilla Özdemiroğlu‘nun kızı.

Reklam

 

Çiftin Levent Yükselin yaşının 53 Lidya Özdemiroğlunun yaşının 22 yaşında olması dolayısı ile aralarındaki 31 yaş fark oldukça ilgi topluyor. Fakat çift arasında bu yaş farkı herhangi bir sorun teşkil etmiyor gibi görünüyor ve ilişki evliliğe doğru yelken açmışa benziyor.

 

BURCUNUZUN GÜNLÜK YORUMUNU OKUMAYI UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLAYIN

 

Aşk yaş tfarkı tanımaz sevgiyle kalın …

 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.