Kullandığınız Bebek ve Çocuk Elbiselerini atmayın ?

 

Reklam

Yeni bebeğiniz oldu ve doğal olarak o tatlı küçük için bir çok cicili bicili kıyafet aldık. Doğal olarak sizi seven insanlar da tatlı bebişinize güzel kıyafetler getiriyordur.

 

Bu eşyaların bir çoğu ya hiç giyilmeden yada birkaç giyimden sonra bebeğinize küçük geliyor olacak. Çünkü bebeğiniz anneden ayrıldıktan sonra sağlıklı ve doğal biçimde hızla büyüyecek ve sizi bu büyümenin hızı şaşırtacak.

Ekibimiz içerisinde olan annelerin ortak söylemi şöyle; Daha 1 defa giydirdiğim kıyafet yıkayıp kuruyana kadar bebeğin üzerine uymaz oldu.

 

Bebeğinize küçük gelen kıyafetleri ne yapmalısınız ?

 

Öncelikle bebeğinize küçük gelen giysileri atma fikrinden hemen uzaklaşmalısınız çünkü öncelikle unutmamanız gereken şey o eşyaların farklı şekilde değerlendirilebileceği.

 

Özellikle zıbın veya tulum gibi ayakları ve/ veya elleri kapalı olan ürünleri el ve ayak kısımlarını keserek kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece öncelikle hem sizi masraftan kurtarmış olacak hem de en azından bir kaç yıkama daha idare edecek bir seçenek oluşturacaktır.

 

Anne bebek sitelerinde paylaşım yapın…

Günümüzde internet sayesinde bir çok anne bebekleri ile ilgili paylaşımları internet siteleri facebook sayfaları aracılığı ile yapmakta bilgiler öğrenmekte ve bilgilerini paylaşmakta. Bu internet sitesi platformlarında araştırarak öncelikle ihtiyaç sahibi olan diğer annelere ulaşabilir ve sizin bir kaç defadan fazla

Reklam
kullanmadığınız  kullanılabilir durumda olan bebeğinize uymayan eşyasını işine yarayacak kişilere verebilirsiniz.

 

Ayrıca bu konu ile ilgili sadece giyim eşyaları değil aynı zamanda bebek telsizi, süt pompası, mama sandalyesi gibi ürünlere hem ulaşabilir hem de bebeğinizin ihtiyacı kalmayan diğer ürünleri de hem bedelli hem de bedelsiz olarak alabilir, verebilir, satın alabilir ya da satabilirsiniz.

Böylece evinizde birikerek yaşam alanınızı daraltmaz yada bu olmasın diye daha bir kaç kere bebeğinizin tenine değen yada ihtiyacı için kullandığınız malzeme çöpe gitmemiş olur.

 

Bağış Yapın

Sizlere tavsiyemiz bu ürünleri olabildiğince ihtiyaç sahibi olanlara ulaştırmaya gayret etmeniz. şuna emin olabilirsiniz siz anne yada baba olarak ne kadar heyecanlı iseniz kendi bebeğiniz için bu ürünlere ulaşma gücü olmayan diğer anne babalar da bebeklerine iyi şeyler vermek istiyorlar.

 

Bu yardımı yapmak  hem sizin kendinizi çok iyi hissetmesini hem de bu aile ve bebeklerinin mutluluğuna vesile olacaktır.

 

Sevgi ile kalın

Reklam

dilegini-tut-melek-kartini-cek günlük burç


Okuduğunuz konu: [title]
Web adresi : [link]

Çeşitli alternatif bilgiler için:
[title] Google
[title] Yandex
Bugün: 14-Dec-2019 10:33:48
Ulusalarası saat: 14-12-19 07:33:48
Yazı tarihi ve Günü : 19 Aralık 2016Pazartesi

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.