Korkutucu Erkek Tipleri

 

Kadın olarak etrafımızda bulunan erkeklerin bazıları bizlere çok güven verirken, bir kısmı bizleri güvende olmadığımız duygusuna sevk eder. Bu insanların bir çoğunda ortak duygu iken aslında korkmamız gereken erkekler hiç de öyle zannettiğimiz gibi kendilerini açık etmeyebilirler.

Sizler için bir kaç farklı yönde erkek davranış biçimlerinin tehlikeleri konusunda uyarmak istiyoruz.

 

FAZLA KONTROLCÜ ERKEKLER

Korunup ilgilenilmek tüm kadınların arzusudur. Hatta çoğu zaman telefonla ve mesajlar aracılığı ile aranıp düşünülüyor olduğumuzu  hissetmek hepimizin hoşuna gider. Fakat bu durum her erkek için aynı sebepten gerçekleşmez. Bazı erkekler bu durumu nerede olduğunuzu ne yaptığınızı bilmek ve bir açığınızı yakalamak için kullanabilirler. Siz düşünüldüğünüzü zannederken onlar sizi kontrol ediyor olabilirler

 

 

MEMNUNİYETSİZ ERKEKLER

İlişki içerisinde fazla verici bir yapıya sahip olmanın doğal sonucu olarak daha az jest yapıldığında tatmin olamamak durumu çok yaygındır. Bahsettiğimiz memnuniyetsiz erkek bu durum karşısında memnuniyetsiz olan erkek tipi değil. Daha çok ne yaparsanız yapın yaptığınız hiç bir şeyden memnun olmayan erkek tipidir. Daha çok annesinin etkisinden kurtulamamış erkeklerde görünen bu durum eğer anne halen yaşamakta ise ilişkiniz konusunda ilerleyen dönemleri 3 kişi yaşayacağınızın bir göstergesidir ; Siz, erkeğiniz ve annesi…

 

FAZLA KONUŞAN ERKEKLER

Fazla konuşan erkeklerin ,az konuşan erkeklere göre daha fazla yapmak istedikleri olup yapamayanlar olduğu gözlenmektedir. Doğal olarak bu erkek hayata karşı çok fazla komplekse sahiptir.  Tabi çok konuşmak ve normal konuşma arasındaki farkları belirlemek sizin tasarrufunuzda.

 

TUTARSIZ ERKEKLER

Konuştukları ve hareket şekilleri arasında tutarsızlıkları olan erkekler genellikle size göre hareket ediyor olurlar. Biraz daha dikkatli bakarsanız gözlemleyebilirsiniz. bu durumu ya görmezden gelip ilişki heyecanının normal seviyeye gelmesini bekleyebilir veya küçük bir tutarsızlıklarını içeren yapay bir tartışma başlatarak gerçek yüzlerini görebilirsiniz.

 

korkutucu-erkek-tipleri

 

GÖSTERİŞ MERAKLISI ERKEKLER

Fazla gösteriş meraklısı erkekler, biraz kadınsı duygular taşımaktadırlar. Kabul etmek gereken şey gösterişin yapımız gereği bize ait olan bir duygu olduğudur. Bu erkek tipleri fazla kadınsı bir duygu taşıdıkları için ilişkiyi 2 kadın yaşıyor gibi olma ihtimaliniz çok yüksektir. Sakıncalı yanlarından biri çevrelerindeki tüm kadınların onları çok beğenmesini arzularlar, aynen bizim gibi.

 

 

ÇOK DUYGUSAL ERKEKLER

Çok duygusal erkekler genelde sürekli ilgi isteyerek ve gösterdiğiniz ilgiye doymama şeklinde kendilerini belli ederler. Annelerinden alamadıkları ilgiyi sizlerden alma çabası içerisindedirler. Bir süre sonra sizleri annelerinden ayıry edemez ve ilişki anlamındaki ilgiyi başka kadınlarda arama eğilimi gösterebilirler. Doğal sonuç olarak bir anda 2. bir kadını olmasını hiç istemediğiniz şekilde içerisinde bulabilirsiniz.

 

KISKANÇ ERKEKLER

Çoğunlukla kıskanmak insani bir durumdur. Fakat şu anda bahsettiğimiz kıskançlık kadınların başka erkekler ile diyalog kurmasını kıskanan erkekler değil. Gittiğiniz her yer görüştüğünüz her kişiyi kıskanan erkek tipleridir. Başlarda çok hoşumuza gidecek olsa bir süre sonra sizlere nefes aldırmayacak bir erkek profili ile karşı karşıya olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir.

 

korkutucu-erkek-tipleri2

 

Yukarıda belirttiğimiz erkek tiplerinin sadece biri olursa ki bu zaten çok doğal bir durum herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz başa çıkamayacağınız bir durum değildir. Fakat 2 tanesi aynı anda mevcutsa gerçekten çok zorlanacağınızı bir erkek tipi ile karşı karşıyasınız demektir. Tavsiyemiz Ortamı terk etmeniz. O adam sizi çok mutsuz edecek kadar tehlikeli demektir. 

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.