Kişisel Lazer Epilasyon Aletleri

Bildiğimiz gibi biz kadınların istenmeyen tüylerden kurtulmak için Ağda, jilet cımbız, tüyleri çeken epilasyon aletleri ve lazer epilasyon uygulamalarıdır. Bunlar arasında kullandığımız en etkili yöntem lazer epilasyondur. Annelerimizin döneminden kalan acılı ve kısa zamanda istemediğimiz tüyleri yeniden görmemize neden olan ağda yönteminden sonra en etkili ve belli süre uygulandıktan sonra kesin çözüm olan epilasyon, özel lazer epilasyon güzellik salonları ile hayatımıza girdi. Kadın sitesi güzellik  bölümünde bugün “kişisel lazer epilasyon aletleri” yazısına yer veriyoruz.

 

Lazer Epilasyon aletleri artık evdeKisisel Lazer Epilasyon Aletleri 2

Epilasyon aletleri bir çok güzellik merkezinde güzellik uzmanları tarafından uygulanırken , üreticiler gelişen teknolojinin yardımı ve tüylerden arınma isteğinin yoğunluğunu göz önüne alarak evde kadınların ve hatta erkeklerin kendi kendine tüylerinden lazer epilasyon yapabilmesi için bu ürünlerin evde kullanılabilecek olan versiyonlarını yarattı.

Bu kişisel lazer epilasyon aletleri ile bacak , göğüs, genital bölge , kol gibi alanlara kendi kendimize lazer uygulayarak istenmeyen tüylerden arınabiliyoruz.

Bu versiyonlar fiyat olarak 1.000 ila 6.000 TL arasında farklılık göstermekte…

 

Evde Kullanılan Lazer Epilasyon aletleri, Profesyonel Lazer epilasyon salonları kadar etkili mi ?

Evet Kişisel Lazer epilasyon aletleri en az lazer epilasyon salonları kadar etkili.

 • EVinizin rahatlığında sıra beklemeden kullanabileceğiniz bu ürünler farklı başlıkları ile sadece bacak ve koltuk altı değil, her bölgeye uygulayabilmeniz için tasarlanmış. Bunun için markasına göre değişen bikini ataçmanı gibi parçalar ile vücudun bir çok bölgesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller geliştirildi.
 • İlk çıkan büyük modellerin ardından bugün şarjlı, kablosuz ve küçük modelleri ile de kolay kullanım rahatlığını da biz kadınlara sunan bir çok marka var.
 • IPL teknolojisi adı verilen yoğunlaştırılmış ışın teknolojisini aynen profesyonel salonlarda kullanıldığı gibi ev cihazlarına taşıyan büyük markalar biz kadınların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.
 • Yeniden tüylenmeyi engelleyen bu teknolojiler sayesinde artık evinizde rahatlıkla epilasyon yapabilirsiniz.

 

Eve Lazer Epilasyon Aleti Almak Gerekli mi ? 

Bizim merak ettiğimiz stediğimiz konulardan ilk sırada geleni ise bu cihazları gerçekten almamız gerekiyor mu ?

 1. Kişisel Lazer Epilasyon Aleti Gereksiz diyenler : Aramızda bazılarının düşüncemize göre kesin çözüm sunduğunu iddia eden yani 1-2 bilemediniz 3 defa tüyleri aldığınızda tüylerinizin bir daha çıkmayacağını iddia eden üreticiler eğer haklı ise.İyi markalardan aldığınız maliyeti yaklaşık 2.000 TL olan bu cihazlar gerçekten firmalarının vaat ettiği gibi ise çok pahalı ve evin bir köşesinde gereksiz yere yer kaplayarak bir daha kullanılmamak üzere rafa kaldırılan ürünler arasına girecek. Ve bu tarz rafa kalkacak bir ürün için biraz yüksek bir maliyet.
 2. Evde Lazer Epilasyon Aleti  Gerekli diyenler : Her kadının anatomisinin, hormon yapısının farklı olması dolayısı ile her epilasyon uygulaması herkeste öyle 2-3 kerede bitmeyebiliyor ve belirli aralıklarla uygulanmaya devam edilmesi gerekiyor. Dolayısı ile bu ürün o kadar da raf beklemeyebilir ve lazer salonlarından çok daha ucuza da mal olabilir.

Bu cihazları satın almadan önce muhakkak güvenilir bir markadan edinmenizi özelliklerini ve sunduğu aparatları (ataçmankarı) dikkatli seçmenizi öneriyoruz.

Bunun yanı sıra kullanım kılavuzunu da dikkatlice okumanız ardından uygulamanızı tavsiye ediyoruz.  Sİzlerle şu anda kolaylıkla bulabileceğiniz bazı marka bilgileri vermek istiyoruz. Modelleri ve özellikleri ve buna bağlı olarak da fiyatları değişiklik göstermekte..

.

Kişisel Lazer Epilasyon Cihazı Satan güvenilir markalar:  

Deri altına lazer ışınları göndererek çalışan bu cihazın güvenilir olması çok önemlidir. Bu sebepten dolayı biz güvenilir olarak gördüğümüz ve bazılarını kullandığımız markaları sizinle paylaşıyoruz.

 • Philips,
 • Rowenta,
 • Braun,
 • Fakir,
 • Remington,
 • Veet,
 • Epila …

Tabi ki bu markalar Türkiye sınırları içerisinde kolay ulaşılabilir ve bizim güvenli olarak gördüğümüz mnarkalardır. Bir çok farklı marka farklı modelleri ile mevcuttur ama nihayetinde cildimize zarar vermememiz çok önemlidir.

ESTETİK VE GÜZELLİK İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARIMIZI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

Güzel günler !

Benzer yazılar

Bir yorum var: “Kişisel Lazer Epilasyon Aletleri

 1. Merhabalar,
  ROWENTA IPL INSTANT SOFT iki arkadaş ortak aldık.Gerçekten çok beğendik 4 başlıklı olması süper oldukça da hesaplı olmuş oldu.seans olarak olmasını baya beğendik ilk seanstan etkisini gördük tavsiye ederim 🙂

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.