İlişkiyi Kurtarmak için Partner ile Birlikte Olmak

İnişli çıkışlı bir psikolojiye sahip olan aşk ilişkisi, kimi zaman ilişkinin zorlandığı sınırlara yaklaşarak tarafların Ayrılık endişesi yaşamasına neden olur.

Bu süreçte özellikle Biz kadınların başvurduğu yöntemlerden biri ilişki kurtarabilmek veya başka bir deyişle erkeğin bizi kaybetmemek için onunla tensel temasa geçmek birlikte olmaktır.

Bugün sihirli kadın sitesi olarak sizlerle kaybetmemek için erkeğiniz ile birlikte olmak konusunu sizin için ele alacağız…

 

Reklam

Kaybetmekten korkarak seks yapmak doğru mu ?

kaybetmemek-icin-birlikte-olmak-2-seks-yasanacak-tek-cinsellik-değildir

Herhangi bir şekilde ilişki yokuş aşağı gidiyor Yani olumsuz ilerliyor olabilir bu durumda özellikle Biz kadınların gösterdiği doğal refleks olan birlikte olmak ve karşınızdaki adama bir kadın olduğunuzu yeniden göstermek refleksi çok yaygın dürtüsel bir davranıştır. Peki bu davranış etkili midir?..

 

Öncelikle baştan belirtelim söz konusu olan Eğer bir başka kadının varlığı değilse her erkek erkek olduğunu hissetmekten mutluluk duyar. Geçici olarak da olsa etkilidir fakat bir süre sonra etkisini kaybeder Çünkü ilişkide uzaklaşan taraf eğer erkekse Bunun nedeni temel olarak seks yapmak olmayabilir.

Dolayısıyla partneriniz ile yaşayacağınız cinsel birleşmenin etkisi çok uzun sürmez ve çoğunlukla kısa süre sonra etkisini kaybeder. Solunum gerçek kaynağında bulmanız ve buna yönelerek ilişkinizi yeniden yapılandırma doğrultusunda ilerlememiz çok önemlidir…

 

Neden ilk olarak cinsel birleşme aklınıza geliyor ?

Öncelikle aslında içten içe çok iyi bildiğiniz bir gerçek ile yüzleşmeniz gerekiyor;

Eğer zaten süregelen doğru bir cinsellik platformunu oturmuş ilişkiniz varsa bunu ekstradan yapmanıza ihtiyacınız yok demektir. Dolayısıyla aranızdaki cinselliği azaltmış olan farklı bir ilişki dinamiği eksilmesi söz konusudur.

Gösterdiğiniz Refleks bir sebepten dolayı azalmış veyahutta bitmiş olan cinsel Arzuları harekete geçirerek her şeyi düzeltebileceği niz düşüncesine başka bir deyişle yanılgısına kapılıyor olmanızdır…

Reklam

 

Çiftler arasında sağlıklı cinsellik bağı nasıl  olur ?
kaybetmemek-icin-birlikte-olmak-cinselligi-dogru-anlayin

İlişkilerin sağlıklı bir biçimde devam edebilmesi için cinsellik çok önemlidir fakat Cinsellik olarak algıladığımız şey sadece birleşmeyi ifade etmez. Cinsellik, aynı zamanda belirli aralıklarla ama sürekliliği olan biçimde çiftlerin birbirlerine temas etmeleri, hem kadının hem de erkeğin cinsel kimliklerini hisseden ve hissettiren cümleler davranış biçimleri sergiliyor olmaları cinsellik kavramı içerisine girer.

Birlikte uyumak, yan yana oturmak, el ele tutuşmak, birbirine güzel yönlerini belirten cinsel kimlikle bağlantılı cümleler kurmak cinsellik kavramı içerisinde örgün, tutarlı  ve sürekli biçimde yer almalıdır.Dolayısıyla sürekliliği olmayan sadece anı Kurtarmak veya sorunları göz ardı etmek için bulunulan cinsel birleşme refleksi geçicidir ve samimi olmadığından dolayı bu davranışı ilişkiyi kurtarmak için uygulayan kişiye karşı antipati uzaklaşma gibi davranış biçimlerine neden olabilir.

Cinsellik bir ilişkinin sağlığı için çok önemlidir fakat farklı uzlaşmazlık sorunlarını cinsellik içeren davranışlar ve cinsel birleşme ile çözemezsiniz sadece ertelersiniz. Bu durum aynı zamanda kendinizi yetersiz hissetmenize neden olarak farklı bir problemi daha doğuruyor olabilir. Kısaca cinsellik çiftler arasında yaşanması gereken doğal ve sağlıklı temellere oturmuş bir paylaşımdır . Acil durumlarda camı kırın yangın sönsün diyeceğiniz bir paylaşım olmamalıdır.

Sorunlardan kaçtığınız her durumda bu sorunlardan kurtulamadığınız ı hatırlayın ve ilişkinizi yokuş aşağı hale getiren sorunları karşılıklı olarak inceleyerek ele alın ve ilerleyin.

AŞK VE İLİŞKİLER İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARI OKUMAK İÇİN HEMEN ZİYARET EDİN

Sağlıklı ve mutlu bir ilişkiniz olması dileğiyle İyi günler diliyorum

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.