Kavitaston Nedir ? Nasıl zayıflatır ?

Bayanların özellikle otuzlu yaşlardan sonra ve doğum sonrası yaşamış oldukları bir numaralı problem yerleşik yağlanma ve yerleşik kilolar. Bu kilolardan diyet ve egzersizlere rağmen kurtulamayan Kadınlar için önemli bir yer alan Kavitasyon Nedir ?

 

Kavitasyon Nasıl yapılır ?

kavitasyon-nedir-yan-etkileri-var-midir-2

Bildiğimiz gibi bir sağlık aracı olan ultrason ,önce sağlık ile ilgili problemleri görüntülemek , ardından böbrek taşı kırmak gibi çeşitli uyarlamalar ardından hayatımızda önemli bir yer tutmuş bulunuyor .

İşte Kavitasyon da , ultrason teknolojisinin farklı bir amaç için , zayıflamak , sıkılaşmak için geliştirilmiş bir çeşidi . Bir çok kadını bıçak altına yatmak korkusu yaşamak , ameliyat sonrası sorunları yaşamaktan kurtaran bu yöntem sadece , 5 ila 8 seansta çözüm sunuyor .

Özellikle bölgesel kiloların bulunduğu alanlara , ses dalgaları göndererek yağları parçalama prensibi ile çalışan bu yöntem , böbrek taşlarını kırmada kullanılan sistem ile aynı prensipte çalışmaktadır …

 

Kavitaston Nasıl zayıflatır ?

Kavitasyon Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir ?

Seans başına yaklaşık 20 dakika süren , 5 ile 8 seansta çözüm ise özellikle bayanlar için forma girme ihtiyacını oldukça kısa bir sürede  hiç bir zaman ayarlaması gerektirmeden günün herhangi bir saatinde uygulanabilecek ve uygulama ardından normal hayata dönülebilecek şekilde forma girme olanağı sunmakta .

Kavitasyon ve Egzersiz

Her zayıflama ve sıkılaşma programında olduğu gibi düzenli egzersiz daha hızlı ve sağlıklı form tutulması konusunda yardımcıdır  , özellikle yürüyüş destek olarak tavsiye edilmekte .

Islak Kavitasyon Nedir ? ( Hipoosmolar Liposhaping Nedir )

Bu yöntemde Liposuctun da kullanılan yağları şişirip daha hızlı patlamalırnı sağlayan ilaçlı bir sıvı bölgeye enjekte ediliyor ve kavitasyon ile birlikte uygulanıyor . Bu yöntemle normalden daha hızlı bir biçimde etki alınmasını sağlanmakta …

 

Kavitasyonla Diyet Yapılmalı mı ?

Ne yazık ki azda olsa yediklerimize dikkat etmek , en azından yağ oranlarımızı ve şeker oranlarımızı olabilecek en azda tutmak hem yaşamımızın geri kalanı hem de uygulanan her ne zayıflama yöntemi ise hem etkili , hem uzun süreli olması doğrultusunda bizlere yardımcı olacaktır .

Kavitasyonun Ne Zararı Vardır ?

Her ne kadar zararsız uygulamalar gibi görünse de bu tarz uygulamalarda özellikle kronik rahatsızlıkları bulunanların ( Böbrek Rahatsızlıkları , Kalp Rahatsızlıkları , Tansiyon Rahatsızlıkları vb. ) muhakkak bir doktorlarına danışmaları gerekmektedir , ve Güvenilir bir merkezde hizmet alınırken , uygulama öncesi muhakkak bir doktor tarafından gerekli bilgilerin verilmesi ve varsa sorunların anlatılması gerekmektedir  .

GÜZELLİK İLE İLGİLİ DİĞER YAZILARIMIZI OKUMAK İÇİN ZİYARET EDİN…

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN HEMEN TIKLAYIN 🙂

Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

Benzer yazılar

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.