Kadinlarin Merak Ettigi Sorular

Kadınların Çok Merak Ettiği Sorular

Cevapları var mı siz söyleyin ama bunca zamandır kendi kendinize sorduğunuz sorularda yalnız değildiniz. Tüm kadınların sevgilileriyle uzun zaman geçirdikten sonra hatta belki onların yanındayken kafalarında kurdukları birçok soru olur. İşte kadınların erkek hakkında açıkça veya gizliden gizliye kendilerine sorduğu sorular. Bunlar neler mi?

1.Başka kadınlardan hoşlanıyor mu?

Tabii ki. Her ne kadar özgüveniniz yüksek olsa da başka kadınların olabilme ihtimalini düşünmekte. Çoğu kadının da en çok korktuğu şey bu. Yanınızdaki erkeğin gözü biraz sağa kaysa kafanızda soru işaretleri uçuşuyor değil mi? Korkmayın hanımlar. Erkekler her ne kadar çok başlarına buyruk gözükseler de birlikte oldukları kadına da bir o kadar bağlı olurlar.

2. Eski sevgililerinden neden ayrıldı?

İşte çoğu kadının en çok kafasını kurcalayan soru. Maalesef ki bunu çok fazla sorgulamamak gerekir. Ama kafanızda dönen tilkileri de bir kenara bırakmak çok kolay olmayacaktır. Unutmamak gerekir ki erkekler çok fazla sorgulanmaktan hoşlanmazlar. Eğer çok sorgularsan itici olmaya başlarsanız ve hatta bu durum bir süre sonra ilişkinizin bitmesine bile neden olabilir. Çünkü bunu fazla sorgulamak erkekte güvenilmediği hissi yaratır.

3. İlişkimiz nereye gidiyor?

Kabul edelim ki uzun süreli ilişkilerde her kadının merak ettiği ortak soru “Benimle niyeti ciddi mi? ” ya da “Acaba benimle evlenmeyi düşünüyor mu?” olacaktır. Kadınlar genellikle erkeklerin ilişki hakkında neler düşündüklerini bilmek isterler. Ama erkekler bu tür kalıplı cümleleri duymaktan o kadar da hoşlanmazlar. Bırakın erkek gelecek ile ilgili size vaatlerde bulunsun, sanki siz değil de o evlenmek istiyormuş gibi yapmak bile onu size daha çok bağlayan bir unsur olacaktır. Erkeklerin aşkı konusuna fazla kafayı takmak yerine aşkı geçekten yaşamayı deneyin.

4. Arkadaşlarıyla daha iyi mi vakit geçiriyor?

Tüm kadınların en büyük çekincesi erkeğin, erkek arkadaşlarıyla özellikle de akşamları dışarıda olmasıdır. Her ne kadar kafanızda sinyaller oluşmasına neden olan bir durum olsa da bunu karşı tarafa hissettirmemeniz gerekli. Erkek kendisinden şüphelenildiğini anladığı an olduğu yerden uzaklaşmak hatta minimum soru sorulacak düzeyde mesafe koymak isteyebilir. Şunu unutmayın ki sizin yeriniz her zaman onda çok farklı!

5. Beni beğeniyor mu, Şişman mıyım, güzel miyim?

Tam bir güvensizlik göstergesi. Beğenmese sizinle olmazdı. Şişman mısınız zayıf mısınız ne fark eder. Bir çok kadın zayıf bile olsa kendindeki özgüven eksikliği nedeniyle kendini şişman sanma hatasına düşer. Belki şişman seviyordur. Bunu hiç düşündünüz mü? Güzel misiniz çirkin misiniz, ne önemi var. Erkeğin size yaklaşımına bakın. Sizde bir şeyler bulduğu için berabersiniz. Yoksa siz dünyanın en yakışıklı erkeğiyle misiniz? Hayır. O zaman kriteriniz neyse erkeğin de sizde çekici bulduğu yönleriniz var demek ki.

6. Nasıldı?

Kadınlar özellikle yatakta kendilerinin nasıl olduğunu ve erkeği memnun edip edemediklerini bilmek isterler. Bu yüzden genelde nasıl olduklarını ve tatmin edip edemediklerini sorarlar. Ancak bu kadının özgüveni için çok bitirici ve yanıltıcı bir sorudur. Kendinize güveniniz tam olsun, bırakın o size nasıldı diye sorsun !

Bu nasıldı sorusu genellikle cinsellikle ilgili gibi gözükse de yaptığı yemek nasıldı, dekorasyon nasıl olmuş, temizlik nasıl iyi mi, kıyafet kombinimi beğendin mi, makyajım iyi mi gibi sürekli nasıldı sorusunu sormak yerine, çözüm olarak erkeğin bunları fark etmesini bekleyin, farkına varmıyorsa farkına varmasını dolaylı yollardan sağlayın. Ve her zaman özgüven sahibi olun.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.