Kadınlara yeni yıl hazırlık tüyoları 

Yeni yılın gelişini müjdeleyen yılbaşı gecesi hepimiz açısından çok özel bir gecedir. O geceye özel bir planımız mutlaka  vardır. Yeni seneye başlarken genel görüntümüzden daha hoş çok daha alımlı bir görünüme sahip olmayı arzu ederiz. Her ne kadar makyaj sanatını kullanarak bir nebze de olsa güzelleşiyor ve tekstil mucizesinin korse gibi araçlarını kullanarak fit görünüyor olsak da  çekiciliğin sihirli bir değnek dokundurulmuş gibi bir anda olamayacağını çok iyi biliriz , her ne kadar hepimiz birer peri olsak bile. Bu yüzden şimdiden yılbaşına hazırlanmaya başlamanız için sizlere bir kaç tüyo vermek isteriz.

 

Yeni yıla Güzel girme önerileri;

Yeni yıl geliyor ve bu gelen yılı kucaklamak için yılbaşı hazırlıkları yapılıyor. Öncelikle gelecek olan bu yılın size güzellik getirmesini ve geçtiğimiz son bir kaç yılda yaşadığımız sorunların bir daha yaşanmamasını diliyoruz. Bu yıl gelirken bitmişlik halinde olanlar uyansın çünkü yeni yıl yeni güzellikler yeni iyilikler getirmesi için bizim de bu şekilde kucaklamamız çok önemli. Haydi hazırlanmaya başlayın…

 

Güzel ve zarif görünmek Önemli

  • Yürüyüşe Hemen Başlayın Şimdiden hareketlenmeye başlamanızı öneririz çok fazla abartmadan günde 1 saat yürüyüş kalan şu sayılı günde sıkılaşmanıza yararlı olacaktır.
  • Daha Çok Su İçin . Su tüketimini arttırmak, kafeinli gıdalarınızı azaltmakla başlamanızı önerdiğimiz bu dönemde tuz, şeker, un ve yağlı gıdaları azaltarak yürüyüşle kazanacağımız sıkılığı daha kalıcı ve sağlıklı kılacaktır. mevsim sebze ve meyvelerini tüketmeyi de unutmayalım.
  • Saç Bakımınıza Hemen Başlayın . Yılbaşına özel olarak yaptıracağımız saçlarımızın bakımını ihmal etmemek ve renk değişikliği veya kesim yaptıracaksak şimdiden hazırlıklarımıza başlamamız gerekmekte. Unutmayalım, son anda yapacağımız saç boyama işlemi sırasında herhangi bir kazaya veya kesim sonrası saçın oturmaması gibi bir duruma mahal vermememiz gerekiyor.
  • Kişisel Bakımınıza hemen eğilmelisiniz. Kişisel bakım konusunda son ana bırakılan işler bizlere kırık tırnak, tırnak batığı gibi bir çok riski de yanında getirir ayrıca kuaförünüzün doluluktan dolayı özensiz hizmet vermesine de yol açabilir. Dolayısı ile en geç 3-4 gün kala bu işlemleri bitirmiş olmaya çalışın.
  • Yüz ve Cilt Bakımı . Yüz ve Cilt bakımını da unutmayın çok iyi biliyorsunuz ki gerek maske uygulamaları gerekse dermatolojik destekler birden fazla uygulama ile daha etkin sonuç verir dolayısı ile bugünden teninize uygun cilt bakımı uygulamalarına başlamanız çok önemli.

 

Yeni yıl hediye alışverişi ve kendi yılbaşı alışverişinizi unutmayın

  • Yılbaşı hediyelerinizi bugünden alın Ki zamanın geri kalanı sizin kendinizle ilgilenmeniz için boş olsun. Belki bir kaç saat geç yatacaksınız fakat başkalarına aldığınız hediyeler dolayısı ile geri kalan zamanınızın sıkışma durumunu ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Ve tabi ki kişisel alışverişleriniz; Kişisel alışverişleriniz sizin kendinize daha güvenli olmanızı daha dişi hissetmenizi sağlayacak olan içinizdeki kadını uyandıran seçimlerden oluşmasına gayret edin tabi ki iç çamaşırlarında kırmzı kullanmanız çok yaygın ama kıyafetinize uygun olarak bordo veya kıyafetinizin tonuna göre kırmızı türevi renkleri kullanmanız tavsiyemizdir.

Yukarıda belirttiğimiz bir kaç önemli maddeyi gerçekleştirdikten sonraki çekiciliğinizi Şimdiden hayal edebilirsiniz.

Hem sizin hem de Yanınızdaki Yakışıklının şimdiden yeni yıkını kutluyoruz.

Benzer yazılar

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.