Hoşlanan erkek davranışları

Erkekler Bir Kadından Hoşlanıyorsa Nasıl  Belli Eder?

Bazı erkekler öz güvenlerinin yoğun olması nedeni ile hoşlandıklarını duydukları ilgiyi doğrudan gösterir. Bazıları ise naif kişilikleri nedeni ile daha çekingen davranıp ilgilerini kırılma rencide edilme çekingenliği ile belli etmeden yapma çabasındadır. DOğrudan ilgisini belli eden erkekler bu yazımızın konusu değil çünkü onlar zaten kartları açık oynar ve niyetlerini belli eder. Bugün sizlerle hoşlanan fakat ilgisini gizliden gizliye gösteren erkek davranışlarından bahsedeceğiz.

 

Bir erkeğin sizden hoşlanıp, hoşlanmadığını merak ediyorsanız ,nelere dikkat etmeniz gerekir.

Gizliden hoşlanan adam
erkek-kadindan-hoslaniyorsa-2

Nasıl ki her kadının ilişkinin ilk adımlarında davranış şekilleri farklıysa erkeklerinde aynen bizler gibidir.

Bunun nedeni yazı başlığında belirttiğimiz gibi naif tavırları ve rencide edilme yani terslenme ihtimallerini en aza indiren güvenli adım atma ihtiyaçlarıdır.

Erkeklerin çaktırmadan ilgi gösterdikleri ve kadınlardan uygun sinyalleri alıp ilerleme için onay bekleyen davranışları aslında görülmesi çok kolay davranışlardır.

 

Erkeklerin gizliden ilgi sinyalleri

Göz teması

Sizden hoşlandığını anlamak için ilk önce göz temasına dikkat etmek çok önemlidir.Erkeğin bakışları söz konusu olduğunca oldukça dikkat etmek gerekir.Kadınlarla çok fazla vakit geçiren (çapkın erkek) diye tabir ettiğimiz erkeklerde bakışların gerçekçiliği tartışılır. Kadınları nasıl etkiliyeceğini iyi bilen bu erkekler gözlerinize uzun,uzun bakarlar  ve çapkın bir tebessümle bakışı devam ettirirler.

Bir kadından gerçekten hoşlanan erkekler ise genelde çekingen, utangaç bakışlar sergiler. Karşılıklı sohbet ettiğiniz dakikalarda gözlerinize 5 dakika dan fazla bakamıyorsa başını hangi  yöne çevireceği konusunda tereddüt yaşıyorsa emin olun sizden hoşlanıyor demektir.

İlgili davranışlar ve küçük sürprizler

Birlikte vakit geçirmek için fırsatlar yaratmaya çalışıyorsa sevdiğiniz izlediğiniz filimleri, dinlemekten hoşlandığınız müzikleri arkadaşlarınızla özellikle ailenizle yakından ilgileniyorsa önemsiyorsa sizden hoşlandığı açık ve nettir.

Örneğin ortak arkadaşlarınızdan o an nerede olduğunuzu öğrenip bulunduğunuz ortama gelip sanki tesadüfen karşılaşılmış gibi küçük sürprizler hazırlayabilir. Bir kadından gerçekten hoşlanan erkek ilgi duyduğu kadınla o kadar alakalıdır ki arkadaşlarıyla birlikte olduğu ortamada her konuda her türlü bilgiye sahip olan mangalda kül bırakmayan o erkek modeli nedense sizinle birlikte sohbet ettiği saatlerde süt dökmüş kediye dönüşebilir.

Erkekler bir Kadından hoşlanıyorsa, her fırsatta  o Kadına özel olduğunu hissettirir

Hiç ummadığınız anda gelen güzel iltifatlarla süslenmiş sizi tebessüm ettiricek mesajlar sizin çok özel bir kadın olduğunuzu hissettiricektir.

Örnek vermek gerekirse yeni bir güne başladığızda gözlerinizi açar açmaz güzel bir günaydın mesajıyla karşılaşabilirsiniz veya uyumadan önce mutlaka yazılan iyi geceler mesajı da sizden oldukça etkilendiğinin göstergelerinden biridir.

Küçük ama önemli jestler

Günümüzde erkekler bir kadına çiçek vermekten, yollamaktan pek de hoşlanmazlar. Daha doğrusu umursamaz veya unuturlar.

Fakat şu bir gerçek ki erkekler bir kadından hoşlanıyorsa , o erkek karşısındaki kadının hangi çiçeği sevdiğini mutlak bilir yada bilmiyorsa öğrenmek için her yolu dener. İş yerinize veya evinize gönderilen en sevdiğiniz çiçeğin içine koyulan o küçük ama anlamlı kartta birde kısa ama çok anlamlı bir kelime yazıyorsa çok şanslı bir kadınsınız demektir. Bir erkeğin hoşlandığı kadına yapabilecekleri tabi ki sadece yukarıda anlattıklarımızla sınırlı değildir. Sürpriz bir akşam yemeği, gün içerisinde sizi arayıp sizi anımsattığını söylediği bir şarkıyı paylaşması, iki kişilik alınmış sinema veya konser bileti, size minik bir notla sevgi sözcüklerinin farklı kullanılması ile doldurulmuş güzel bir cümle, kendi yaptığı bir yemeği ne kadar başarısız olursa olsun size yedirme heyecanı gibi örnekler de yine size verdiği değerin önemsemenin belirtilerindendir.

AŞK VE İLİŞKİLER KONUSUNDA DİĞER YAZILARIMIZI OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI ZİYARET EDİN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.