KADIN DEDİĞİN MİNİ ETEK GİYER !

Bir çoğumuz mankenlerin üzerinde gördüğü kıyafetleri giymek isteriz.Bu kıyafetlerin hangilerini daha çok tercih ediyoruz diye mini bir araştırma yaptık ve küçük bir grubun ortak seçimi aynı.Hepimizin gardırobunda mutlaka mini etek bulunuyor ! Kadın sitesi Moda tavsiyeleri bölümünde ” Kadın ve Mini etek ” yazımızı paylaşıyoruz

Reklam

 

KADINLARIN VAZGEÇİLMEZ GİYSİSİ, MİNİ ETEK

kadin-dedigin-mini-etek-giyer-desenli-mini-etek
kadin-dedigin-mini-etek-giyer-desenli-mini-etek

Kilomuz ve vücut şeklimiz ne olursa olsun mutlaka bir mini etek giysi dolabımızda mevcuttur. Eğer hayır benim gardırobumda mini etek yok diyorsanız bizce hemen gidip sevdiğiniz bir tane alın.

Kadınların stiletto ayakkabı kadar kendini çekici hissettiği giyim malzemesi olan Mini etekler gerek boylarına gerek dikimine gerekse desen ve kullanılan kumaşına göre farklılık göstermekte.

Günümüzde bazı ülkelerde çekilen tanıtım filmi bile tepki alan mini etekler gerçekten bizim için tehlikeli mi ?

Reklam

Geçtiğimiz yıllarda Sudi Arabistan‘da bir kızın Twitter hesabında yayınladığı bir tanıtım videosunda yer alan kızın, mini etek giyiyor olması tepki aldı.Hatta o kadar tepki aldı ki bazı yorumlarda olayda görüntülenen kızın idam edilmesi gerekliliğine kadar tweet atıldı..

 

TÜRK KADINI MİNİ ETEK SEVER

Fakat Türkiye’de 60 lı yıllarda yoğunlaşarak kullanılmaya başlayan mini etekler hem farklı boylarda kullanılmaya hem de tüm ülke tarafından benimsenmeye başladı. Günümüzde ise yoğunlukla  özel günlerde ve yaz aylarında kullanılan mini etekler giyildikleri yerler açısından bazen tehlikeli olabiliyor…

 

Önemli olan mini eteğinizin boyu değil nerede giydiğiniz ?

kadin-dedigin-mini-etek-giyer-1960lar

Bizim tavsiyemiz eğer mini etek giyecekseniz nereye gideceğinize hangi yoldan geçeceğinize dikkat etmeniz. Nihayetinde Karşınızdaki insanların zihinlerini okumanız mümkün olmadığından başınıza gelebilecekleri de ön göremezsiniz.

Tatil beldesinde zaten gözler daha açık giysilere alışkın olduğundan problem yaşamanız pek olası değildir. Fakat karasal yerlerde insanların doğal olarak kaplı giyiniyor olması ve gözlerinin bu duruma alışık olmaması dolayısı ile fazla dikkat çekecektir.

 

ÖNEMLİ OLAN NE GİYDİĞİNİZ DEĞİL DOĞRU YERDE DOĞRU ŞEYİ GİYİYOR OLMANIZ !

Bulunduğunuz yerin kültürüne , ananelerine, oradaki iklim şartlarına göre giyinmeniz en doğrusu olacaktır. Donkişotluk yaparak Anadolu’da, doğu kültürünün hakim olduğu yerlerde o kadar da çekici olmaya gerek yok. o kadar çekicilik sizi istemeyeceğiniz zor durumlar içerisine sokabilir.

Merak etmeyin mini eteklerimizi rahat rahat giyebileceğimiz bir çok yer bulunuyor. Deniz kenarında bir klüp şehrin güzel bir semti .Hatta iş yeriniz uygunsa boyu maksi mini olmamak kaydıyla iş yerinizde.

Hangi renkle hangi ayakkabı giyilir konusunda bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN.

KADIN MODA İLE İLGİLİ DİĞER YAZILAR

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. 🙂 

Güzel günler dileriz

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.