Kadın Ayakkabılarında 2017 Modası

Kadın Ayakkabı modasında kısır geçen 2016 yılının ardından yen yılda çok daha farklı ve renk kombinasyonlarının aykırı çizgiler izlediği 2017 yılına merhaba derken yıllardır aynı modellerin farklı versiyonları ile karşımıza çıkan ayakkabı üreticileri artık farklı bir çizgi takip ederek her geçen gün biz bayanların zevkine hitap eden kreasyonlarla karşımıza çıkıyor.

Bu gün sizlerle ayakkabı dünyasına yeni doğmuş olan ve çalıştıkları yeni özel kreasyonları ile Türkiye’de en özel ve ayakkabıda öncü olmayı hedefleyen Di Veneto firmasının özel kreasyonlarını paylaşmak istiyoruz.

 

Sihirli kadın ekibi olarak bir kahvaltı sonrası İstanbul Pendik’te gezerken tesadüfen karşımıza çıkan bu henüz 2-3 günlük mağazanın aslında ilk mağazasının Kadıköy’de açılmış olduğunu öğrenmemiz ardından birbirimizden “Bizim neden bundan haberimiz yok ” düşüncesi ile biraz utandık hatta biraz kınadık.

Di-Veneto-Pendik

Sunduğu benzersiz ayakkabı ve çanta modellerinin yanı sıra muhteşem mağaza sunumu ve güler yüzlü çalışanlarının eşliğinde alışveriş yaptığımız firmanın fiyat- kalite oranın çok cazip olması bizleri ayakkabı alışverişi çılgınlığına sürüklerken, bir mağazanın da çok yakın zamanda Kartalda açılacağını öğrenmemiz artık her yerden bu özel ayakkabı ve çantalarına ulaşabileceğimiz müjdesini verdi.

Yaptığımız kısa sohbet sırasında ÇETİNLER A.Ş nin Ayakkabı ve Çanta konseptinde geliştirmiş olduğu DI VENETO markasının Direktörü Mehmet ÇELİKAY İlgimiz sonucu misafirperverliği ile yanımıza geldi ve ayakkabı çanta ve diğer tüm ürünlere tutulmuş vaziyetteyken bizlerin heyecanlı sorularını cevapladı. Biz de bu kısa sohbeti sizinle paylaşmak istedik.

Mehmet-CELİKAY

 

 

 

tue-ten-leopar-klasik-ayakkabi

  • Di Veneto olarak hedefiniz ne doğrultuda,

Hem erkek hem de kadın Modasında, Ayakkabı ve Çantada Kalite, Estetik, Moda, Uygun fiyat ve Güleryüzün adresi olmak istiyoruz. DI VENETO ile Türkiyede eksikliği hissedilen bir boşluğu dolduracağız.

Estetik kaygılar gözetilerek tasarlanmış, iyi ve kaliteli ürünlere son derece şık ve nezih mağazalarda güleryüzlü personellerden bilgi ve yardım isteyerek sahip olmak için yüksek fiyatlar ödeme dönemi DI VENETO mağazacılık anlayışı ile sona erecek. Kendi markalarımızın yanısıra Dünya markalarını da mağazalarımızda bulundurmaktayız.”

 

 

 

 

  • İlk Mağazanız Bu mağazamıi Başka yerde şubeniz var mı ?

tue-siyah-suet-klasik-ayakkabi-Di Veneto ilk mağazasını İstanbul Kadıköy Bahariye caddesinde açtı, DI VENETO olarak Kadıköyde başlayan yolculuğumuz şu anda içinde olduğumuz Pendik, Mağazası Kartal ve Lüleburgaz’da devam ediyor.

Bunun yanı sıra Geçmişteki çok şubeli mağazacılık deneyimimiz ve yatırımcı portfoyümüz nedeniyle daha düşünce aşamasında iken bizlere olan güvenin bir sonucu olarak tarafımıza ulaştırılan FRANCHISE taleplerini büyük bir memnuniyetle karşılıyor ve şimdilik bekletiyoruz.

Türkiyenin en büyük mağaza zinciri olmayı değil, Türkiyenin en beğenilen en sevilen en çok ziyaret edilmek istenen yeni sezon ürünleri en çok merak edilen markası olmak istiyoruz. Bunu başaracak bilgiye, birikime, vizyona ve finansal güce sahibiz.

2016 yılı sonuna kadar 15 mağazaya 2017 yılı sonunda da 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.

  • Tasarımlarınız bir harika, nasıl başarıyorsunuz bunu ?

DI VENETO nun mutfağındaki ekip, bugün bile yurt dışında bir çok ayakkabı ve çanta markasına ürün ve tasarım danışmanlığı yapmaktadır.”

 

  • Firma sadece ayakkabı üzerine mi çalışıyor?

tue-laci-rugan-klasik-ayakkabi“Türkiye’nin önde gelen markalarından birinin ülkemizdeki bir çok ile yaygın en büyük bayisi olan ÇETİNLER A.Ş bardağın dolu tarafına odaklanıp yatırıma devam kararı veren şirketlerin başında geliyor. Beyaz Eşya ve İnşaat sektörlerinde grubun yatırımları bulunmaktadır.”

 

Mehmet Bey’e ayak üstü yaptığımız sohbet ve bize misafirperver ağırlaması ve ikramları,sonrasında ayakkabılara ilgi göstermeye devam ettik ve alışverişimizi muhteşem uygun fiyatlar ile tamamlayıp, hedefimiz olan kahvaltıya mutlu biçimde döndük.

Sizinle de fotografladığımız ve hatta aldığımız bazı ayakkabı modellerini paylaşmak istedik. Aynı zamanda tıklayarak Şimdilik sadece İstanbul sınırları içerisine kargo yapan fakat çok kısa zamanda Türkiye ve Dünya geneline satış yapacağını düşündüğümüz e- ticaret sitesinden de alışveriş yaparak ayakkabılarınıza ulaşabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Link: http://www.diveneto.com/Kadin,LA_94-2.html#labels=94-2

 

 

 

Size Tavsiyemiz,

Koşun Kızlar!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.