Jennifer Laerence ve internete sızan çıplak fotoğrafları hakkında yaptığı açıklama

Amerikalı ünlü sinema oyuncusu Jennifer Lawrence internete sızan çıplak fotoğrafları konusunda ilk defa açıklama yaptı.

2014 yılında kamuoyuna çıplak fotoğraflarının sızması ile büyük sansasyon yaratan Jennifer Lawrence bu konu ile ilgili suskunluğunu ilk defa bozdu

jennifer-lawrence-ve-internete-sizan-ciplak-fotograflari-sanki-tum-dunya-bana-tecavuz-ediyor

” sanki bütün dünya bana tecavüz ediyormuş gibi hissettim”

Reklam

 

2014 yılında tüm dünyadaki Medya kanallarında yayınlanan Jennifer Lawrence’ın çıplak fotoğraflarının getirdiği yankı’nın sonucunda Jennifer Lopez ilk defa konuşarak o günlerde sanki bütün dünya bana tecavüz ediyormuş gibi hissettim açıklamasını yaptı.

 

APPLE A DAVA AÇMAYACAĞIM

IPhone telefonunun hacklenmesi sonucu bu fotoğraflara ulaşıldığını ve medyaya servis edildiğini belirten Jennifer Lawrence konu ile ilgili Apple firmasına dava açmayacağını belirtti.

jennifer-lawrence-ve-internete-sizan-ciplak-fotograflari-2

Apple firmasına dava açmasının yaşadıklarını ve fotoğrafın yayılmış olması gerçeğini geri getirmeyeceğini belirten Lawrence olay ilk yaşandığı zaman Bu bir skandal değil Bu bir cinsel suçtur yorumunu yapmıştı.

27 yaşındaki ünlü oyuncu 2016 yılında bir kadının yanına geldiğini ve kendisine kızı için çok iyi bir rol model olduğunu söyleyince gözyaşlarına boğulduğunu ifade etti ve bu kadar yaşanan a rağmen birinin böyle bir şey söylemesinin kendisini çok duygulandırdı ını ifade etti.

Hollywood reporter Media kanalına açıklama yapan Jennifer Lawrence konuyu halen içine sindiremediğini ifadelerine ekledi.

Bu konuyu içine sindirmenin çok zor olduğunu belirten lovelyz Dünya üzerinde bu fotoğrafları ulaşamayacak Tek bir insan bile yok  dedi  Ve bunu sindirmek çok güç ifadelerini kullandı .Bu suçu işleyen kişilere dava açtığını ve hakkını sonuna kadar savunduğunu ifade etti.

 

Burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN HEMEN TIKLAYIN 

 

 

Size tavsiyemiz kesinlikle böyle fotoğraflarınız varsa hemen telefonlarınızdan silmeniz ve böyle kötü bir durumla karşılaşmamak için mobil cihazlar aracılığı ile özel durumlarınızı görüntülememeniz.

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.