Jay Z Beyonce’yi aldatmış !

Hepimizin güzelliğine vücuduna ve Teninin rengine gıpta ile baktığımız Beyonce bile aldatılmış.

Sansasyonel dedikoduların sürekli konusu olan Amerikalı ünlü sol şarkıcısı Beyonce ve eşi rap şarkıcısı Jay-Z evliliği sonunda Jay-Z bir itirafı ile dünya medyasını salladı.

 

Reklam

Rap şarkıcısı Jay-Z karısı Beyonce aldattığını sonunda itiraf etti !

jay-z-beyonceyi-aldatmis-jay-z-beyonce-yi-aldattigini-itiraf-etti-ihanet-sadakatsizlik

Amerika’nın ünlü magazin yayıncı grubu olan T-magazin yayın kanalına bir röportaj veren cevizin özel hayatı ile ilgili yaptığı itiraflar ve açıklamalarla büyük ses getirdi.

Jay-Z yaptığı açıklamalarda karısı Beyonce yi aldattığını açık açık Söylemese bile ona sadakatsizlik ettim Beyonce a ihanet ettim diyor.

Yaptığı açıklamanın bir parçasında ” hayatta kalmak ve yaşamak zorundasınız. Bu duygu içerisine girdiğinizde kendinizi olumlu ve olumsuz tüm duygulara kapatıyorsunuz. Hatta kadınlarla bile aranızdaki bağı kapatıyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi olumlu ve olumsuz her şeye kapattığınız zaman hiç kimseyle bir Bal kurmanız da mümkün olmuyor. En azından bu benim için bu şekilde oldu Çok derin bir süreçti. Sonra her şey duygusal anlamda bağ kurmayı bıraktığım zaman başladı. Sadakatsizlik İhanet…”

Diyerek Beyonce yi aldattığını üstü kapalı da olsa, net bir biçimde söyledi.

Reklam

Bütün dünya tarafından her an bir deprem olacak ve ilişki bitecek diye beklenen ilişkide son gelişmeler merak içerisinde bekleniyor.

Jay-Z sanatından daha çok evliliğindeki sansasyonlarla gündeme geliyor.

 

DÜNYA STARI BEYONCE !

jay-z-beyonceyi-aldatmis-soul-kralicesi-beyonce

Gezi yaptığı rap müzikten daha çok diyoruz ile evliliği sürecinde sansasyonel haberlerle gündeme gelmek de. Beyonce ise yaptığı her hareket çıkardığı her albüm ve yeni şarkı ile tüm dünyanın takip ettiği bir yıldız.

Baksanıza kadına hamilelik bile ne kadar yakışıyor !

Dünya yıldızı bu güzel ve seksi kadın bile aldatılıyorsa biz hayli hayli aldatıla biliriz diyerek aldatılan tüm kadınların yüreğine biraz su serpiyor. Beyonce kardeşimize allahtan sabır diliyor ve site yazarları olarak ortak ağızdan “BIRAK KIZIM O ADAMI TAŞ GİBİ KIZSIN ELİNİ SALLASAN ELLİSİ ” diyerek desteğimizi kendisine veriyoruz. 🙂 

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZU OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN HEMEN TIKLAYIN 

 

Mutlu ve aldatılmadığımız günler diliyoruz. 

Reklam

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.