İZEL ÇELİKÖZ MAGAZİN HABERLERİNİN TEPESİNE NEDEN YERLEŞTİ ?

90’lı yıllarının başlarında özeledin seni ben albümü ile müzikseverlerin karşısına İzel-Çelik-Ercan grubunun tek kadın solisti olarak karşımıza çıkan ve onu takip eden grup ve solo albümlerle uzun süre müzik düunyasının aranan isimlerinden biri olan İzel yeniden magazin dünyası haberlerinin en çok konuşulan ve aranan haberkleri arasında yerini aldı.

 

İzelden Yeni Albüm mü geliyor ?

izel-magazin-haberlerinin-tepesine-yerlesti-2-yeni-album

Daha önce, 1991 – Özledim (İzel-Çelik-Ercan) (1993) – İşte Yeniden (İzel-Ercan) (1995) – Adak1997 – Emanet (1999) – Bir Küçük Aşk (2001) – Bebek (2003) – Şak (2005) – Bir Dilek Tut Benim İçin (2007) – Işıklı Yol(2010) – Jazz Nağme(2012) – Aşk En Büyüktür  albümleri ile müzikseverlerin karşısına çıkan ve uzun süre sessizliğini koruyan izelin yeni albüm için stüdyoya girmesi ardından magazin dünyası tarafından en çok konuşulan haberler arasında üst sıralara yükseldi.

 

İzel Çeliköz Kimdir ?

İzel Çeliköz 29 Nisan 1969’da dünyaya gelmiştir., İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezun olan İzel İlk olarak1980 li yılların en popüler erkek şarkıcılarından biri olan Neco‘ya vokalistlik yapmıştır, Burak Kut, Ercan Saatçi, Ferda Anıl Yarkın, Hakan Peker ve Seden Gürel’le beraber seslendirdiği  Biz Hep Böyleyiz adlı şarkı ile birincilik ödülüne sahip olmuştur.

Konservatuvarda eğitimine devam ederken, , 1991 yılında İtalya’da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması‘nda Reyhan Karaca ile birlikte seslendirdiği İki Dakika isimli şarkı ile temsil etmiş ve 12. Olmuştur. Öğrenciliği sırasında harçlığını çıkarmak için Maksim Gazinolarında kemençe çalıp, önemli assolistlere vokalistlik yapmaya başlamış ve 1991 yılının sonlarına doğru üç tane üniversite öğrencisi olan İzel, Çelik ve Ercan, Ajda Pekkan’la Almanya’ya ön grup olarak ilk defa turneye çıktı. Hiçbir beklentileri olmamasına rağmen bu üç genç, ülkelerine döndüklerinde bir anda üne kavuştu.

1991 yılında Ercan Saatçi ve Çelik Erişçi ile bir araya gelmeye karar vererek  “İzel, Çelik, Ercan” adını verdikleri toplulukla “Özledim” adlı başarılı bir albüme imza atarak o dönemde yükselen pop müziği sektöründe büyük sükse yaptılar. Daha sonra grup yavaş yavaş dağıldı ve grup üyeleri kendi solo çalışmalarını yapmaya çalıştılar . Guruptan ilk olarak Çelik ayrıldı.1994 senesinde Kuşadası Altın Güvercin Müzik Yarışması’nda, müziğini kendisi yaptığı “Biz Hep Böyleyiz” şarkısını Burak Kut, Ercan Saatçi, Ferda Anıl Yarkın, Hakan Peker ve Seden Gürel‘le beraber seslendirerek birinci oldu.

 

İzel’in yüzündeki yaralar

izel-magazin-haberlerinin-tepesine-yerlesti-3-yuzu-ilk-yillarda-da-boyleydi

En çok aranan aramalar arasında ise İzel’in yüzüne ne oldu? İzel’in yüzünde neden lekeler var ? iken aslında bu yaralar yeni değil .

İzelin yüzünde şöhret olduğu senelerde de bu cilt deformasyonları mevcuttu. TABİ Kİ SAHNE İNSANLARININ TOPLUMA SAYGI GÖSTERDİĞİ GİBİ İZEL DE BU CİLT DEFORMASYONUNU MAKYAJ İLE KAPATIYORDU

İzel’in kendi açıklamalarında ise bu lekelerin eski sevgilisinin başka bir kadın ile ilişki yaşarken yatakta başka bir kadınlar kendisini aldatırken yakaladıktan sonra bir gecede belirdiği ve stres dolayısı ile bu lekelere neden olan akne’lerin oluştuğu yönünde.

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

ve

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINIZI OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN !

 

Mutlu günler dileriz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.