Ivana Sert, Peker Açıkalın, Nuri Alço, Nihat Doğan Vakası

Yıkamazsak Peker Açıkalın Nuri Alço ve Nihat Doğan olay oldu

Bildiğimiz gibi Geçen gün basına tanıtılan ve galası Karabük Safranbolu’da yapılan karımı gördünüz mü isimli Esra Sönmezer Nuri Alço Coşkun Güven Peker Açıkalın model Ivana Sert gibi isimlerin rol aldığı filmi içeriğinden konusundan ve niteliğinden bahsedilmesi yerine Peker açıkalının Ivana sert hakkında yaptığı açıklamalar üstüne bir de Nuri Alço ve her konu hakkında mutlaka yorum yapan genç kızların Instagram hesaplarını takip edip bakıp sonra da giyim tarzları üzerine bastırılmış duygularını söyleyen Nihat Doğan da sonunda dahil oldu.

Peker Açıkalın Ivana Sert olayı filmin Önüne Geçti

Peker Açıkalın ile İvana Sert’in arasında geçen olay Peker açıkalının arımı gördünüz mü adlı filmin çekimleri sırasında İvana Sert’in rol almakta olduğu başka bir filmin tanıtımını yapıyor şeklinde söylemleri ile motor kelimesi geçen bir cümleyi kullanmış olması ile başladı.

Bu söylem dedin hem Medya Hem de sosyal medya kanadında büyük ses getirmesi sonucunda açıklama yapan Peker Açıkalın Ben kötü niyetli bir şey söylemedim sadece bir filmin setinde başka bir filmin bir yarının yapılmasını Doğru bulmuyorum şeklinde Yeni Bir açıklamada bulundu.

İvana Sert’in Peker Açıkalın hakaret davası açacağız şeklindeki sorulara da Peker Açıkalın Dediğim gibi ben yanlış niyetle bir şey söylemedim hakaret davası varsa bu konuyla avukatlar ilgilenir şeklinde bir açıklama yaptı.

Peker Açıkalın da sorulan filmin devamı olarak ikincisi çekilirse Ivana Sert ile yeniden oynar mısınız sorusuna Peker Açıkalın Eğer Yapımcı firma uygun görürse bu konu hakkında yorum yapamayacağını fakat Kendi fikri sorulursa sektör içerisinde tiyatro oyuncusu olan birçok kadın olduğunu ve bu tarz filmlerde oyuncu ve tiyatro oyuncusu olan kişilerin tercih edilmesinin daha doğru bulduğunu belirtti.

Nuri Alço Peker Açıkalına kızdı

Film Ne hakkında yapılan yorumlar ne de Safranbolu’da düzenlenen Gala gecesindeki film hakkındaki görüşleri bilmemize rağmen Dale içerisinde gerçekleşen magazin mevzu larının hepsine hakim olmaya devam ediyoruz.

Galaya erkenden giden film oyuncularından Nuri Alço galaya geç gelen Hakan Peker E çok kızdı gözlemlendi.

Peker Açıkalın halı ya Geç geldiniz ve Nuri Alço bu duruma çok sinirlendi şeklindeki bildirimlere Peker Açıkalın Nuri Alço Benim abim diyerek cevap verdi ve olay Şimdilik kapandı.

Ve Nihat Doğan da konudan eksik kalmadı

Bizler de tam acaba Nihat Doğana bir şey mi oldu ahlak konularının çevresinde dolaşan içerisinde motor gibi kelimeler geçen bir konu var ve Nihat Doğan’dan henüz ses çıkmadı Acaba bir şey mi oldu mu Her konu hakkında bilgi sahibi olduğunu iddia eden ahlak konusunda ahkam kesmek ten kesinlikle utanmayan sürekli olarak ağzında dini kelimeler ile kadınların profillerine bakarak kendilerine fiili saldırıda bulunabileceği konusunda İslami fetvalar vermeyi kendinde hak gören üstüne de hakaret ve küfür içeren paylaşımlar yapabilen sonra da bunları silip üstüne bir daha yorum yapabilen karakter timsali arkadaşımız da olaya sonunda dahil oldu.

Ve Nihat Doğan yine o yüce aklı ile düşündü ve

Rahim Seda Akgül’le kaşar deyince çok tepki aldım Aynı boyutta tepki Peker Açıkalın İvana sert’e motor deyince almadı şeklinde açıklama yaptı.

Kıssadan hisse karımı gördün mü isimli film hakkında hiçbir bilgimiz yokken Peker açıkalının Ivana Sert hakkındaki düşüncelerine Nuri Alço’nun Peker Açıkalın A geç kaldığı için kızdığını ve Nihat Doğan’ın da yine her zamanki gibi zekice akıl dolu ahlaklı düşüncelerini öğrendik.

Bu doğrultuda film güzeldir gitmenizi tavsiye ediyoruz ya da kötüdür Aman gitmeyin gibi Olumlu ya da olumsuz herhangi bir yorum yapamamakla birlikte tarafımızdan filmin önüne geçen bu kadar magazinsel olay yaşanması nedeniyle çok fazla vizyonda kalmayacağını hissettiğimiz filmin kısa sürede Televizyon kanallarına düşeceğini düşünüyor ve biz site çalışanları olarak televizyonda evimizde oturup seyretmeyi tercih edeceğimizin kararını almış durumdayız.

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. OKUMAK İÇİN HEMEN BURAYI TIKLATIN

Mutlu günler

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.