İsminiz Kaderiniz Midir?

Birçok farklı spritüal düşüncesi günümüzde etrafımızı sarmalamış durumda. Bu konuyla ilgili insanların İçerisinde bulunduğu depresyon çağında yaşadıkları iç dünyalarını karmakarışık etmekte ve farklı Düşünsel yapıları anlayarak bu duruma çare Aramakta. Bu arayış içerisinde insan isminin kaderi üzerinde etkili olduğu ise aslında bilimsel bir gerçek. Kadın sitesi astroloji ve kişisel gelişim bölümlerinde ” ismin kader etkisi” konusuna yer veriyoruz…

Reklam

İsim ile insan hayatının ilişkisi nedir ?

ismin kaderin midir ?
En çok İsmini duyarsın !

Bir insanın ismi ile yaşantısı arasında bir bağ olduğunu illa doğaüstü bir olaya Ya da spiritüel bir düşünce yapısına dayandırma ya gerek yoktur.

İsimler insanların yaşamları boyunca duymaya duyarlı oldukları ve sosyal yaşam içerisinde sıklıkla en çok duydukları ve duyarlılıkları dolayısıyla gördükleri hitap tır.

Bu durum doğal olarak bileyim isminin içerisindeki sesli ve sessiz harflerin dizilimi isminin anlamı Dolayısıyla sürekli olarak kişinin psikolojik yapısına bir mesaj göndermektedir. Bu mesajın içeriğini kişinin algısındaki isminin anlamı ve değeri şekillendirmek ile beraber sesli ve sessiz harflerin aynen müzik notaların da olduğu gibi kişinin psikolojisi nin üzerinde yarattığı etki ile bütünleşerek kişinin karakteristik yapısının oluşumu konusunda etkide bulunmaktadır…

 

KİŞİNİN KARAKTERİ KADERİNİ BELİRLER

Birey dış dünya ile iletşime girdiğinde yürüdüüü yaşam yolu yani kaderi ile ilgili etkileri büyük ölçüde kendisi yatatmaktadır. Dolayısı ile Adını duyarak temelini oluşturduğu karakteri doğal olarak kaderi üstünde büyük ölçüde etkilidir.

Bu durumu kişinin kendisinden Çok da fazla uzağa giderek yani Yıldızlara gezegenlere ve dizilimlerine bağlamak çok sonralıklı gelmesi gereken bir durumdur.

Ayrıca kişinin isminin kullanıldığı ülke dili kültürel yapısı ve kişinin ebeveynlerinin hissettiği Duygu yapısının çocukluk çağlarında yarattığı kendi ismini duymak refleksi de bu karakteristik özelliği belirlenmesinde büyük etkide bulunmaktadır.

Örnek olarak aile çocuğuna Yeter ismini dünyaya bedel her şeyin üstesinden gelir duygusu ile verdiyse, çocuğa bu duygu tonu ile seslenecektir, diğer aile ise doğum kontrol yöntemlerinden bihaber ve durumu verdikleri isim ile durdurmayı dileyerek Yeter adını verdilerse o duygu durumu ve yılgınlık yorgunluk endişe gibi duygu tonları ile sesleneceklerdir…

 

AİLE İSMİN KARAKTERİ BELİRLEMESİ KONUSUNDA BÜYÜK ETKİSİ VAR !

Ailenin kişinin karakterini belirleyen İsmi ile ilişkisi çok güçlüdür. Bunun en önemli nedeni bebeklik çağlarında bireylerin en çok isimlerini tanımaları ve kelimeleri değil tonlamaları algılayarak davranış biçimleri seçiyor olmalarıdır.

Basit şekilde örneklemek gerekirse bir bebeğe “DUR” kelimesini yada “HAYIR” kelimesini acil durum uyarısı şeklinde tonlama ile değil de , CANIM kelimesi gibi bir tonlama ile söylerseniz bebek bu duruma devam etmek içşn şevklenecek kaçınmak yerine güzel duygularla yaptığı yanlış şeye devam edecektir.

Bu durum yaş ilerledikçe ve İsminin anlamı, sosyal çevre etkileşimleri ve hatta bireyin dinlediği müzik türleri ve çeşitleri bile çeşitlendikçe daha da anlaşılmadı ve belirli kuramlara oturtulması zor bir alana girilmektedir.

Dolayısı ile yıldızların diziliş ve matematik formülleri ile İsim ile kader şifresi çözümlenmesi ancak sınırlı bir alan içerisinde doğruluk ölçütü olabilir…

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ OKUMAYI SAKIN UNUTMAYIN. 🙂 

İSMİNİZ HER NE OLURSA OLSUN SEVGİ VE MUTLULUK İLE KALIN

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.